Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Букети тюльпанів


Букет тюльпанів від Украфлори

25 рожевих тюльпанівМинули ті часи, коли під словом «тюльпани» малися на увазі нехай і милі, але одноманітні квіти з бутоном-чашечкою, переважно червоні, рідше жовті та білі. Сьогодні в Україні можна купити тюльпани найнеймовірніших форм, а палітра кольорів буквально безмежна! І це не дивно, адже квіти надходять до нас із Нідерландів – центру «тюльпанного світу». Тому, у Вас є можливість купити тюльпани, що нітрохи не поступаються ні якістю, ні свіжістю квітам, котрі куплені в Амстердамі.

Типи букетів: форма, колористика, дизайн

Вибір букета залежить від того, хто є щасливим адресатом, якому він призначений. Традиційно прийнято дарувати ці квіти жінкам, незалежно від їхнього віку та статусу. Потрібно лише пам'ятати: чим ближче і неформальніші Ваші стосунки з дамою, тим мальовничішим може бути букет.

Форма
Крім простих, пелюстки в бутонах можуть бути всіляких форм, що дає назву виду: лілієцвітні, корончасті, папужчасті (химерно згинаються листочки з подовженими кінчиками), а також трендові
піоноподібні тюльпани (махрові) – схожі на півонії. рядів.

піоновидні тюльпани

Колір 
Важливо! Пам'ятайте, що мова квітів інтуїтивно розуміє кожна жінка. Білі тюльпани підкреслять Ваше чисте ставлення до неї, рожеві тюльпани та квіти інших пастельних тонів розкажуть про ніжність, червоні – про пристрасть та схиляння.
Жовті тюльпани – зовсім не «вісники розлуки», а комплімент, що говорить «Ти моє сонечко, ти мій промінчик!». Різнокольоровий букет (мікс) повідомить про бурхливі почуття, що переповнюють Вас.

Кількість 
Цей чинник залежить передусім від приводу.
25 тюльпанів – комбінація білих та рожевих – чудовий подарунок до 8 березня або букет молодої мами до народження дитини. Композиція з 51 тюльпану гарна до ювілею, але слід пам'ятати, що в такому разі квіти краще вибирати однотонні. 15 рожевих тюльпанів, особливо піоновідних – це чудовий букет нареченої. А оберемок зі 101 тюльпану може бути подарований без жодного приводу, просто так, від надлишку почуттів.

доставка тюльпанівОформлення 
Упаковка букета – це надання йому завершеності, свого роду крапки. Досвідчені в цьому питанні фахівці Украфлори працюють з різними видами флористичного паперу (в т.ч. крафт-папером), органзою, шовковою стрічкою, внаслідок чого кожен букет «на виході» набуває індивідуальності.

Замовлення та доставка тюльпанів по Києву та області

На сайті Украфлори Ви можете вибрати той самий букет, що ідеально підходить Вашому дорогому адресату. Для цього потрібно зв'язатися з менеджерами онлайн або в телефонному режимі та погодити вибір, а у разі потреби та доставку за вказаною адресою. Свіжість та якість кольорів ми гарантуємо, адже невсипущий контроль за ними здійснюється на кожному етапі – від Нідерландів до порога Вашої оселі!

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call