Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Квіти в коробці


Купити квіти в коробці - значить купити оригінальний і яскравий подарунок

Ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашим каталогом квіткових композицій і вибрати найкрасивішу капелюшну коробку зі свіжими квітами. Яскравий і оригінальний букет в коробці порадує отримувача, якими б вподобаннями він (вона) не володів. Вибух емоцій, сплеск позитиву і гарантовані класні фото на пам'ять - ось чому варто купити коробку квітів в подарунок. Якщо ж Ви бажаєте придбати квіти в коробці для себе - Ви будете приємно здивовані тим, наскільки довго буде радувати погляд квіткова композиція.

Спосіб формування коробки квітів (букета в капелюшній коробці)

Наші флористи мають відповідну освіту і весь час удосконалюють свої навички, виконуючи навіть найскладніші замовлення на коробку квітів. Не секрет, що для привітання молодят або для зустрічі новонародженого зазвичай купують великі коробки квітів, доходить і до 1000 квітів коробці.

Невеликі, акуратні композиції з квітів в капелюшній або жестяній коробочці купують на 1 вересня, на річницю весілля або для привітання колег.

 

Покроковий принцип формування коробки квітів залишається однаковим, не залежно від розміру:

  • готуємо найсвіжіші квіти;
  • зачищаемо стовбури квітів від зайвого листя;
  • насичуємо вологою спеціальну флористичну піну;
  • обираємо найгарнішу капелюшну коробку;
  • формуємо неймовірний букет в коробці;
  • оформлюємо за допомогою аксесуарів, стрічок або будь-яких доповнень до квітів.

Замовити квіти в коробці - значить замовити квіткову композицію, яка простоїть доволі довго, не потребуючи спеціальних засобів по догляду за квітами. Відчуйте радість від появи маленького оазису зі свіжих квітів у себе вдома або на роботі, насолодіться приємними тактильними і візуальними відчуттями, букет в коробці - це саме те, що потрібно Вам!

Визнання лідерства. Букет з живих квітів чи коробка-букет з сухоцвітів?

Свіжі недавно зрізані квіти безумовно є улюбленцями жінок різного віку і вподобань. Однак, сучасні тренди диктують різностороннє виявлення прив'язаності чи подяки у вигляді букету квітів, чи композиції з сухоцвітів в капелюшній коробці. Не обмежуйте себе вибором між живими квітами, рослинами чи сухоцвітами. Експериментуйте, додавайте свої індивідуальні штрихи, або просто скажіть флористу що саме Вам необхідно. Коробка квітів з магазину Украфлора - це завжди оригінальний і свіжий букет, гарно оформлений в коробочку.

Замовляйте сміливо! Не консервуйте мрії і отримуйте букет в коробці, який подарує виключно позитивні емоції!

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call