Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Бізнес поздоровлення за допомогою букету квітів


Вітання партнерів з бізнесу, квіти начальнику, або Все про бізнес-букети

квіти начальникуУ ділових відносинах психологічний клімат щонайменше важливий, ніж у сімейних. Одним із способів налагодити комунікацію, зробивши її максимально комфортною для всіх учасників, є квіти. З одного боку, це жест поваги, з іншого ж – флористичні композиції створюють комфортну атмосферу, будучи свого роду антидепресантами.

Украфлора пропонує розглянути готові зразки тематичних композицій або у співавторстві з найкращими флористами компанії скласти власні. Величезний вибір нових кольорів і великий асортимент флористичного декору дає можливість зібрати гідний букет для керівника (жінки або чоловіки), креативно оформити привітання власника бізнесу з днем ​​народження або вдалим завершенням угоди та багато іншого.

Приводи та типи букетів

букет для керівника жінкиБізнес-букети відрізняються від особистих підвищеною урочистістю і при цьому певною безпристрастністю. Букет для начальниці, як би вона не була прекрасна, не може складатися з гламурних рожевих троянд, вже занадто це романтично і двозначно. В цілому ж існує певний регламент:

Персональні букети. Приводом може бути день народження, ювілей, підвищення по службі, добре виконана робота. У цих випадках чоловічі та жіночі букети не дуже відрізняються. Квіти вибираються з великими бутонами (троянди, амариліс, хризантеми, еустома, антуріум), стебла повинні бути довгими, а сам презент елегантним. Привітання власнику бізнесу має відповідати правилу «яскравого лідера – яскраві квіти».

Партнерські букети – важливий атрибут, який може суттєво покращити ділові стосунки. Тут потрібно вкрай відповідально поставитися до вибору кольорів, особливо якщо вони подаються іноземцю. Наприклад, яскраво-червоні троянди можуть бути розцінені європейцем як освідчення в коханні, а білі хризантеми у розумінні японця – жалобні квіти, доречні лише на похороні. Тому в цьому випадку краще довіритися флористам, описавши їм привід та адресата.

букет для директора чоловікаДекоративні композиції для оформлення різноманітних заходів: конференцій, ділових зустрічей, івентів тощо. Залежно від тематики це можуть бути як лаконічні монобукети, так і вишукані складові ансамблі у високих кашпо. Колірна гама та декор у цьому випадку безпосередньо корелюють з дизайном інтер'єру.

Секретарям та офіс-менеджерам на замітку

Якщо вам доручено вибрати букет для начальника (чоловіки часто перекладають цей обов'язок на тендітні жіночі плечі), пропонуємо не випробовувати долю та звернутися до флористів Украфлори. За роки роботи ними напрацьовано величезний досвід у справі складання бізнес-букетів та фітодизайну будь-якого ступеня складності. Отримавши вихідну інформацію про нагоду та учасників події, наші фахівці підберуть найбільш відповідні моменту квіти та креативно їх запакують. Зробити це можна не лише очно, а й дистанційно – онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call