8 березня

Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

8 березня


Чим порадувати милих дам та що подарувати співробітникам на 8 березня

подарунки співробітницям на 8 березняМіжнародний жіночий день – особливе свято, яке з нетерпінням та надією чекає кожна жінка, мріючи відчути себе значущою, шанованою, коханою. З душею обраний букет або квіти на 8 березня у горщику – це те, що за умовчанням має супроводжувати будь-який подарунок або саме собою бути подарунком, якщо правильно підійти до питання вибору. Компанія Украфлора готова допомогти Вам вирішити таке відповідальне завдання.

Украфлора репрезентує!

Наша компанія є найбільшим постачальником квітів в Україні з майже 30-річною історією. Асортимент, представлений на сайті, включає тисячі позицій (свіжі зрізні квіти і мальовничі кімнатні рослини), що забезпечує клієнтам найширший простір для вибору. Будь то дизайнерські букети або сезонні квіти в горщиках, на 8 березня жодна жінка не залишиться поза увагою, ми про це подбаємо!

- Унікальні букети, зібрані досвідченими руками флористів із найсвіжіших тюльпанів, троянд, гіацинтів, ірисів, нарцисів – це практично витвори мистецтва! Причому кожна з композицій – єдина у своєму роді навіть у тому випадку, якщо йдеться про бюджетний варіант.

букет на 8 березня

- Чарівні подарунки співробітницям на 8 березня – квітучі рослини в горщиках, які довго радуватимуть жінок, розквітаючи і пахнучи прямо на робочому місці. Корпоративні подарунки на 8 березня колегам можна запакувати в декоративні пакети-сумочки, адже у такому оформленні вони виглядають набагато святковішими та оригінальнішими.

- Символічний комплімент від фірми – подарунки для клієнтів на 8 березня. Якщо Ви хочете надати знаки уваги партнерам по бізнесу або улюбленим клієнтам, а можливо, і нагадати їм про себе, можна це зробити мовою квітів. Наприклад, презентувати орхідею у нетривіальному оформленні або висадку з весняних квітучих рослин у декоративному кашпо.

подарунок на 8 березня колезіЗрозуміло, що готовими композиціями Ваш вибір не обмежений. За бажання Ви можете самостійно скласти букет, керуючись лише власним смаком та особистими уявленнями про прекрасне.

Купити квіти на 8 березня з доставкою

Для економії Вашого часу компанія «Украфлора» пропонує скористатися опцією «доставка». Для цього потрібно зв'язатися з нашими менеджерами онлайн або по телефону і, погодивши та оплативши замовлення, вказати адресу, за якою її слід доставити. Послуга буде надана відповідно до Вашого побажання, в тому числі, і доставка у вказаний час. Повірте, отримати квіти в режимі сюрприз - це те, про що потай мріє кожна жінка! Реалізуйте її мрію разом з Украфлорою!

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call