Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Бамбук


Купить счастливій бамбук в интернет магазине Украфлора. Доставка по Киеву и пригородуБамбук щастя (Lucky Bamboo) - це не справжній бамбук, а пагони рослини Драцена Сандеріана (Dracaena Sanderiana). Простий в вирощуванні, невибагливий і витривалий, псевдобамбук - це одна з найлегших в догляді кімнатних рослин. Історія Щасливого бамбуку йде корінням в древній Китай і Далекий Схід. Бамбук щастя нерозривно асоціюється з практиками Фен-шуй і символізує різні поняття в традиційному східному розумінні зв'язку рослин і їх оточення. В Азії люди купують бамбук Lucky Bamboo перед Новим роком, щоб відсвяткувати його прихід, або просто як символ удачі і щастя. Кожна форма і манера зв'язування гілок має своє значення і символіку.

У релігійно-філософському значенні Бамбук щастя символізує:

  • підйом по кар'єрній драбині, позитивний розвиток і підйом
  • успіх і процвітання в бізнесі
  • позитивна енергія навколо вас
  • гармонія і мир у вашому житті здоров'я
  • гідна і доброчесна людина в релігії
  • позитивний вплив на інтимне життя і стосунки в сім'ї

Як доглядати за щасливим бамбуком?

Драцена Сандера - невибагливий вічнозелений багаторічник, у якого листя і пагони однаково привабливо виглядають. Зовнішня схожість з бамбуком і правда здатна ввести в оману. У продажу щасливий бамбук найчастіше представлений невеликими "стовпчиками" стеблами з пучком листя нагорі, спеціально сформованої «спіраллю» або з численними бічними гілочками-відростками. Кожен стовбур-відросток щасливого бамбука знизу закінчується потужними пучками коренів.

Основною перевагою щасливого бамбука вважають стійкість. Це унікальна рослина - єдина з драцен, а також інших кімнатних рослин в цілому, нормально яка росте у воді. Найчастіше, бамбук щастя продається у нас тільки в воді, хоча вирощувати драцену Сандера можна і в грунті.

Вирощувати Драцену Сандера можна двома способами:

  • в воді, на гідропоніці з декоративними камінчиками замість грунту;
  • в землі як звичайну кімнатну рослину.

Щасливий бамбук використовують для оформлення інтер'єрів: не потрібно виставляти його на підвіконня, можна сміливо вводити в обстановку кімнат і використовувати як оригінальний декоративний акцент. Але, від прямих сонячних променів щасливий бамбук краще берегти.

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call