Підписка на букети
0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Протея


Протея Pink Ice
117.00 грн
Протея White Night
149.00 грн
Протея Grandiseps
175.00 грн
Протея Grandicolor
149.00 грн
Протея Red rex
299.00 грн
Протея Waratah
128.50 грн
Протея Cynaroides
327.00 грн
Протея Robin
111.00 грн
Протея Vinus
277.00 грн
Протея King
399.50 грн
Протея Brenda
126.00 грн

ПротеяПанголін рослинного світу, лускате драконяче яйце з «Гри престолів» або взагалі гість із іншої планети? Символ Південноафриканської Республіки. Квітка-загадка, названа на честь мінливого та норовливого грецького божества. Протея – дивовижна рослина, що провокує шквал асоціацій і пропонує десятки варіантів використання у флористиці.

Протея з доставкою до садів вельмож: як африканська квітка підкорила Європу?

Хоча «хрещений батько» протеї Карл Лінней ніколи не бував на Африканському континенті, це не завадило вченому змалювати нову рослину і вигадати для неї промовисту назву. Шведського автора «Систем природи» вразили квітки Protea cynaroides (саме цей «королівський» вид пізніше став символом ПАР). У сплетінні гострих і м’яких пелюсток різних форм ботанік побачив алюзію на мешканців глибин: морських їжаків і зірок, вигадливі корали. Саме тому для нової цікавинки рослинного світу було обране ім’я Протея – сина міфологічних Посейдона та Гери.

Як божество стихійне, Протей вважався суперечливим героєм. Тож і відкрита європейцями квітка викликала бурю емоцій у тих, хто бачив її вперше. Привезена до Європи у ХІХ столітті, протея зробилася предметом гордості багатіїв. Утримувати теплолюбну квітку могли тільки власники найкращих ботанічних садів. Звикла до постійної нестачі вологи південноафриканська красуня вередувала в умовах європейського клімату. Незважаючи на те, що сьогодні за належної наполегливості протею можна виростити вдома, для флористичних цілей її досі доставляють з місць природнього зростання.

Ще один прикметний факт: крупні різновиди протеї на її батьківщині називають «горщиком меду». Нектар квітки не лише п’ють птахи, але також використовують у якості мікстури від кашлю мешканці африканських сіл.

Для яких випадків варто купити протею?

Букети з протейНайприкметніше в протеї – різноманіття форм – спричинило її подальшу популярність у флористиці. Всього в роду протеї більше вісімдесяти видів, кожен з яких по-своєму оригінальний. Для всіх квітучих протейних характерні:

- товсті стебла, що нагадують стовбур дерева і несуть на собі єдину квітку;

- крупні – подовжені або круглі – суцвіття;

- м’яка та пухнаста серединка і жорстке, схоже на луску, зовнішнє покриття суцвіть.

Саме останній пункт провокує раптові асоціації. Протею порівнюють із панголінами та броненосцями, жартома кличуть спадком фентезійної родини Таргарієнів, плутають із екзотичним фруктом пітахайєю і навіть вбачають аналогії з яйцем персонажа-прибульця з «Чужого».

Сьогодні користується популярністю протея в Києві. Купити її можна для:

- весільних букетів (як окрему квітку, так і в складі композицій);

- чоловічих букетів (екстравагантна і навіть трохи агресивна, екзотична гостя добре підкреслює темперамент отримувача);

- оформлення сміливих дизайнерських заходів і тематичних вечірок.

Будучи за своєю природою чагарником, що росте на посушливих територіях, протея зберігає чудовий вигляд і в формі сухоцвіта. Це відкриває можливості використання в доробках і постійному оформленні інтер’єра. Чарівний вигляд мають вироби з епоксидної смоли (прес-пап’є, світильники), в якій «застигло» крупне суцвіття протеї.

Доставка квітів: Київ замовляє протею в Украфлорі

Якщо ви хочете прикрасити своє свято квітами протеї у готових композиціях або самостійно зібрати екзотичний букет, зверніться до нас. У інтернет-магазині флористики та декору Украфлора доступні різні варіації квітів протеї: щільні ніжно-рожеві, пишно розпущені лілові, з чорною або білою серцевинкою, «лускаті» та «пухнасті». Ми доставляємо зрізані квіти Києвом та областю. Замовлення, оформлене онлайн, можна забрати в фізичному магазині на Нивках. Також ви знайдете у нас інші квіти з усіх куточків світу, витратні матеріали для створення букетів, святковий і повсякденний декор. 

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call