Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Чим зайнятися вдома на карантині? Корисні лайфхаки від "Украфлора"

Дата: 23.03.2020 Переглядів: 1907 Коментарі: 0
Чим зайнятися вдома на карантині? Корисні лайфхаки від "Украфлора"

Крок перший: вдумлива підготовка

Найгірший ворог у ситуації, що склалася, — паніка. Паніка примушує хапатися за всі важливі справи водночас, через неї ж не вдається сконцентруватися та ефективно працювати дистанційно. Основне джерело паніки – інтернет і телебачення. Варто обмежити доступ до соцмереж, скоротити перегляд новин до одного випуску на день, щоб лишатися в курсі дійсно важливих подій. Решту часу відвести на заняття продуктивними речами.

Крок другий: перелік справ

Чим зайнятися вдома на карантині? Корисні лайфхаки від "Украфлора"Переліки справ вигадали не лише для банального «помити посуд, зварити суп, пропилососити». Складіть перелік захоплень, на які вічно не вистачало часу, непрочитаних книжок, нових серіалів, фільмів, улюблених комп’ютерних ігор. Туди ж запишіть знання, які хочеться підтягнути. Записані результати «брейншторму» відкладіть на декілька годин. Поверніться до списку і підкресліть яскравим маркером те, чого хочеться/що потрібно найбільше. Починайте з цих пунктів.

Пам’ятайте: хапатися за декілька справ одночасно – шкідливо. Психологи радять вивільнити для кожного важливого заняття 3-4 години на день. Тоді налагоджується ритм життя і надвечір є відчуття, що ви зробили достатньо. Але негайно пірнати з головою у вивчення нової мови на цілу добу не варто. На те, чим ви зазвичай не займалися, спочатку виділяйте від півгодини часу.

Крок третій: робота

Під час карантину велика кількість українців уперше зіштовхнулася з явищем «роботи з дому». Комусь це подобається, а хтось не може зібрати волю в кулак і постійно відволікається на дрібні побутові задачі та вимоги домашніх. Перевірені поради, як працювати віддалено та ефективно:

1) Організувати зручне робоче місце. Ідеально – окрему кімнату чи хоча б опалюваний балкон з дверима, які щільно зачиняються. Якщо таких немає, можна обмежитися кріслом. Головне, щоб ви чітко розділили простір: тут я працюю, тут їм, а тут сплю. Так не здаватиметься, що життя перетворилося на суцільну роботу.

2) Домовитися з рідними. Постійне перебування вдома може створити враження, ніби ви повністю в розпорядженні близьких. Зберіться разом і обговоріть графік: у які години вас неможна чіпати взагалі, тому що ви зайняті, а коли можна попросити вимити посуд або зайнятися дитиною.

3) Використовуйте метод «Помодоро». Встановіть на телефон спеціальну програму або заводьте звичайний будильник. Основний принцип: інтенсивно працювати впродовж 15-30 хвилин, за сигналом зробити перерву на 5-10 хвилин, потім знову працювати інтенсивно. До речі, цей метод добре спрацьовує і в офісі.

Крок четвертий: діти

Чим зайнятися вдома на карантині? Корисні лайфхаки від "Украфлора"Карантин варто сприймати як можливість приділити дітям більше уваги, разом займатися цікавими та корисними справами. Пам’ятайте, однак, що у вас має лишатися хоча б одна законна година на день, яку ви присвячуєте лише собі. Відлежуйтеся у ванній, зачиняйтеся в кабінеті з серіалом або виходьте вигулювати собаку, але в ці мінімум 60 хвилин вам рекомендована самотність. А вигадати заняття для дітей, окрім виконання домашніх завдань, можна за тим самим принципом, який описано напочатку статті.

Крок п’ятий: спілкування

Навіть дуже замкненим особистостям як повітря потрібна соціалізація. Вимушено відірвані від звичних тусовок і розмов на офісній курилці, люди починають сумувати. Карантин – привід відмовитися від текстової переписки з близькими і згадати про справжні дзвінки. Зараз можна годинами висіти на телефоні, дистанційно вирішуючи з бабусею кросворд, або нарешті обговорити з другом ідею бізнеса. Не ризикуючи здоров’ям – власним і важливої людини – надішліть їй подарунок з кур’єром: квіти, смачну їжу або зроблену власноруч листівку. Завчасно переконайтеся, що кур’єрська служба дотримується санітарно-гігієнічних норм – зараз про це пишуть на сайтах і в соцмережах компаній.

Крок шостий: корисні заняття

Є мінімум три корисних заняття, на які зазвичай не вистачає часу та сил:

1) Приготування смачненького. Карантин – гарний привід налагодити режим харчування і переглянути раціон. Дістаньте з полиці запилюжений «1000 і 1 рецепт європейської кухні», замовте доставку продуктів додому і присвятіть себе кулінарним експериментам.

2) Домашній сад-город. Кімнатні рослини, що зачекалися на пересадку, нарешті отримають омріяну увагу. Навіть якщо ви ніколи нічого не вирощували, є шанс створити на підвіконні міні-городик з салатом та іншою нехитрою зеленню. Корисно, смачно і медитативно.

3) Прибирання та оздоблення домівки. Карантин вдало припав на міжсезоння, коли найкраще перебирати одяг, розгрібати завали на балконі та пересувати статуетки в шафі.

Товари для догляду за рослинами, насіння, горщики, самі рослини, а також декоративні предмети для домівки ви можете замовити з доставкою в Украфлорі. Наша кур’єрська служба працює в режимі посиленої безпеки: співробітники вдягають медичні маски і захисні рукавички, транспорт для доставки щоденно дезінфікують. Ми організуємо доставку ваших замовлень до будь-яких дверей Києва та області.

 

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call