Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Правила догляду за зрізаними квітами та букетами.

Дата: 02.07.2020 Переглядів: 4568 Коментарі: 0
Правила догляду за зрізаними квітами та букетами.

Найкращі помічники - Chrysal и Floralife

ChrysalFloralifeСвіжі зрізані квіти та розкішні букети, які ви даруєте близьким людям чи отримуєте у подарунок від тих, кого цінуєте, завжди будуть джерелом позитивних емоцій, хорошого настрою і приємних переживань. Єдиний момент, який викликає хвилювання і дещо псує радісну мить, коли ви ставите квіти у вазу - швидке в’янення букетів та свіжих квітів. Експерти компанії Украфлора знають, як продовжити життя всіх зрізаних квітів, і запевняють - зробити це дуже просто. Насолоджуватись виразною красою букетів, зібраних з ваших улюблених квітів, можна протягом кількох тижнів за умови, що ви дотримуєтесь лише основних важливих правил догляду за букетом, купуєте найсвіжіші квіти і додаєте у вазу з квітами спеціальні засоби високої якості для продовження життя зрізаних квітів. Ми розповімо вам про те, які умови необхідно створити для вашого букета та свіжих квітів, яку температуру підтримувати у приміщенні, як обрізати квіти, і чому вам краще зовсім забути про популярні у народі поради, надавши перевагу ефективній допомозі професіоналів - компаній Chrysal и Floralife.

Вибрати місце для букета

Квіти в домі завжди виступають яскравим акцентом для будь-якого інтер’єру, але місце для вази з букетом слід вибирати не лише за принципом сумісності композиції з вашим дизайном, але й враховуючи максимально комфортні для квітів умови. Експерти рекомендують знайти у приміщенні прохолодний куточок, який гарно провітрюється, та розмістити квіти так, щоб на них не потрапляло пряме сонячне проміння. Важливо також слідкувати за наявністю достатньої кількості світла у вашій квартирі. Але потурбуйтесь про захист квітів від протягів, які можуть завдати рослинам шкоди. Встановіть оптимальну температуру до +18 градусів. Якщо у вас є така можливість, вночі залишайте квіти у прохолодному місці, де температура тримається на рівні +15 градусів. Зрізані квіти не бажано розміщувати поруч з опалювальними приладами, фруктами та овочами. Якщо недалеко від вази з квітами поставити тарілку з яблуками, бананами, томатами, то газ етилен, який виділяють ці фрукти та овочі, може стати причиною опадання квітів.

Підготувати зрізані квіти

Те, наскільки довго ви зможете насолоджуватись красою зрізаних квітів, залежить, у першу чергу, від їхньої якості. Тому намагайтесь завжди купувати тільки найсвіжіші квіти в надійних магазинах, де про зберігання, доставку та виробництво піклуються належним чином. Разом з квітами придбайте також високоякісні добрива Chrysal и Floralife для правильного догляду за ними. Коли квіти опинились у ваших руках, не поспішайте ставити свіжий букет у вазу. Спочатку необхідно зрізати стебла та прибрати зайве листя. Переконайтесь, що у вас чисті руки, щоб на квітах не опинились шкідливі бактерії. Обрізайте стебла під невеликим кутом таким чином, щоб відрізати приблизно 20-50 мм. Такі стебла будуть краще вбирати вологу, оскільки ризик їхнього забруднення чи перетискання значно знижується після обрізання. Намагайтесь підібрати достатньо гострий ніж або ж використайте секатор. Окрім частини стебла видаліть також листя знизу, щоб воно не опинилось у воді. Наявність листя значно підвищує вірогідність появи бактерій.

Внести добриво для зрізаних квітів

Воду, яку ви підготували для вази з квітами, попередньо потрібно збагатити спеціальною підкормкою для зрізаних квітів, не відхиляючись від точного дозування, вказанного в інструкції. Хоча сьогодні існує велика кількість міфів про те, що життя квітів можуть продовжити такий препарат, як аспірин, або звичайний окріп, експерти рекомендують довіряти лише професійним засобам, які виробляють бренди світового рівня, інакше ви наражаєте на небезпеку і зовнішній вигляд, і стан ваших квітів. Для зрізаних квітів ідеально підходить Chrysal (порошок і рідина). Це добриво продовжить життя квітів, рослин, зелені, квіткових композицій на 60% - 100%. Флористи можуть використовувати Chrysal також для насичення флористичної піни. Таке добриво знижує рівень кислотності, стимулює використання води, а також живлення зрізаних квітів, щоб вони довше зберігали свіжість та привабливий зовнішній вигляд. Для використання порошку достатньо розчинити один пакетик в 0,5 - 1 літрі води, і наповнити розчином вашу вазу. Розчин з підкормкою можна додати вже за 5-7 днів, коли його кількість у вазі зменшиться на третину. Для приготування розчину з використанням рідини замість порошку, розчиняйте її з розрахунком 3 ковпачка на 1 літр води.

Щоб повернути вашим квітам та букетам свіжий вигляд навіть після тривалого транспортування, застосуйте ефективний реаніматор квітів Floralife. Він швидко компенсує втрату вологи, покращить поглинання води квітами, прочистить клітинну структуру стебла. Налийте розчин у ємність таким чином, щоб він заповнював її на 40 мм у висоту, і помістіть стебла квітів у розчин на кілька секунд. Потім перемістіть зрізані квіти у вазу з водою, куди необхідно заздалегідь додати підкормку Floralife (5 г на 0,5 літра води). 

Слід зауважити, що для певних видів квітів можна використовувати спеціальну підкормку, а для букетів та композицій, складених з великої кількості різних квітів, існують універсальні добрива Chrysal и Floralife.

Підготувати вазу і поставити квіти у воду

Довге життя свіжих квітів залежить і від якості води, в яку ви їх ставите, і від самої ємності. Одразу відмовтесь від кришталевої вази чи вази з металу. Старовинна антикварна ваза, яку вам подарувала бабуся, також може бути не зовсім безпечною для квітів ємністю. Вибирайте вазу об’ємом не менше 1 літра. Необхідно ретельно вимити вазу і наповнити її прохолодною свіжою водою на третину висоти ємності і більше. Не використовуйте надто теплу воду, оскільки така вода швидко підіймається стеблом, що прискорює процес цвітіння. Час від часу (раз на декілька днів) змінюйте воду і прибирайте нижню частину стебла (20мм).

Догляд за різними видами зрізаних квітів

Букет з трояндЗалежно від того, які саме квіти ви ставите у вазу, вам потрібно виконувати певні правила для догляду за ними.

  • Троянда

Періодично поновлюйте зрізи на стеблах під кутом і не забувайте видаляти сухі та пошкоджені пелюстки.

  • Гвоздика

Позицію лідера серед квітів-довгожителів відвоювала гвоздика, яка може жити у вазі до 3 тижнів. Змінюйте воду щодня, і не ставте інші квіти у вазу з гвоздиками.

  • Букет з півонійПівонія

Найбільш стійкими будуть ті півонії, які зрізали на стадії бутонів. Щоб півонії розкрились, потішивши вас пишним цвітінням, Букет з гортензіїненадовго поставте квіти у тепло. Правильний догляд дозволить вам продовжити життя півоній до 14 днів.

  • Гортензія

Рослина з порожнистим стеблом зберігає свіжість до 12 днів, якщо ви обережно приберете листя з нижньої частини стебла і додасте підкормку.

  • Ранункулус і гербера

Квіти з тонкими та м’якими стеблами можна зробити більш стійкими, закріпивши їх дротом. Обов’язково збагачуйте воду підкормкою для зрізаних квітів.

  • Фрезія

Щоб елегантна краса фрезії довго не в’яла, не забувайте видаляти сухі бутони квітки.

  • Букет з хризантемНарцис

Змінюйте воду щодня та стежте за температурою у приміщенні, оскільки ці квіти можуть довго зберігатись у бутонах, але за умови підвищеної температури і достатньої кількості світла вони дуже швидко розпускаються.

  • Хризантема

Найбільш стійка зрізана квітка, яка без особливих зусиль з вашого боку може зберігати свій бездоганний зовнішній вигляд протягом 2 тижнів, якщо ви почистите нижню частину стебла від листя та додасте добриво для зрізаних квітів.

Повязані товари

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call