Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Зберегти свіжість букета – просто! Floralife та Crysal врятують будь-який букет

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 576 Коментарі: 0
Зберегти свіжість букета – просто! Floralife та Crysal врятують будь-який букет

Floralife: комплексний догляд за зрізаними квітами

Компанія Floralife попіклувалася про широкий спектр спецдобавок, які допоможуть зберегти свіжість зрізаних квітів на різних етапах життя. Розглянемо основні продукти, їхнє призначення та способи застосування. Перші чотири пункти наступного списку актуальні для флористів, а п’ятий – для флористів і клієнтів.

1) Починаємо з гігієни: Floralife® Cleaner

Невидимі для ока, але живучі та плідні. Бактерії – перший ворог зрізаних квітів. Вони блокують кліткову структуру стебла, через що квіти недоотримують рідину. А якщо не вистачає води, то не вистачає і живильних речовин. Як наслідок, листя та бутони швидко втрачають природню силу, а вода у вазі або контейнері робиться каламутною і неприємно пахне. Щоб уникнути подібних негативних ефектів, потрібно попілкуватися про чистоту ємностей та інструментів. Вазони, відра, ножиці та навіть робочі поверхні – все це в межах вашого флористичного салону або квіткової точки контактує з різними зрізаними квітами.

Прості правила застосування Floralife® Cleaner:

- ретельне очищення та дезінфекція передбачають, що інструменти та поверхні будуть контактувати з розчином не менше п’яти хвилин;

- первинну чистку краще зробити вручну, а потім наповнити розчином пульверизатор середніх розмірів і надалі використовувати в такому вигляді;

- ополіскування або промивання після очищення цим препаратом – зайва процедура, яка нівелює корисний ефект, тож просто дайте інструментам та ємностям висохнути.

2) Надаємо енергію квітам: Floralife® Quick Dip

Не тільки бактерії блокують здатність квітів «пити» воду та отримувати з неї живильні речовини. Якщо ви як флорист закуповуєте квіти в постачальника, який везе їх «насухо», тобто в коробках, рослини найчастіше будуть пошкоджені. Перш ніж напувати та живити, їх потрібно реанімувати. Але просто обрізати стебла та поставити у воду зі спецпідгодовуванням недостатньо. Вам потрібно прочистити структуру самих клітин пошкодженого стебла. Для цього і створений препарат Floralife® Quick Dip. Його головна задача – стимулювати та покращувати поглинання води квітами на клітинному рівні.

Як застосовувати препарат?

- у дезінфікований контейнер потрібних розмірів на 4-5 см наливаємо Floralife® Quick Dip (розчин розбавляти не потрібно, він готовий до використання);

- стебла зі свіжими надрізами занурюємо в контейнер на пару-трійку секунд;

- після цього одразу ж поміщаємо оброблені квіти в ємність, куди ви завчасно налили воду зі спеціалізованим підгодовуванням.

3) Забезпечуємо квітам правильне живлення: Floralife® Ultra 200

Ми вже убезпечили квіти від бактерій-шкідників та реанімували їх після тривалого транспортування. Тепер потрібно подовжити життя зрізів, а для цього необхідно забезпечити їх повноцінним підживленням корисними речовинами та життєдайною вологою. Препарат Floralife® Ultra 200 повністю вирішує цю задачу та підходить для використання з флористичною піною.

Як обрати підходящий об’єм та використовувати препарат? Оскільки цей розчин презентований у об’ємах 5, 10, 25, 100 і навіть 200 літрів, флористам зручно підбирати контейнери відповідно до масштабів своєї квіткової точки або салону. Пам’ятайте, що дозування цієї рідини на 1 літр води – 5 мл. Щоб не вовтузитися з мірними склянками, компанія пропонує ручний та автоматичний насоси Floralife® Hand Pump та Floralife® Flower Food, а також систему дозування Floralife® Minidos.

4) Попереджаємо випаровування вологи: Floralife® Finishing Touch

Коли флорист віддає букет клієнту, він гарантує свіжість та стійкість квітів. Щоб додатково їх зміцнити, використовуйте професійний спрей Floralife® Finishing Touch. Цей препарат освіжає, зволожує та захищає композицію зі зрізаних квітів, а також підходить для рослин у горщиках. Спрей містить важливі мікроелементи, які допомагають зберегти натуральний колір бутонів та листя, попереджають жовтіння.

Як використовувати Floralife® Finishing Touch?

- струсоніть пляшку зі спреєм і розпиліть на листя та бутони;

- дайте спрею висохнути перед транспортуванням або передачею композиції до рук клієнта.

5) Доглядаємо за квітами вдома: Floralife® Universal

Придбавши букет у салоні або на ринку, хочеться милуватися ним якнайдовше. Для цього раз на декілька днів змінюйте воду у вазі та використовуйте спеціалізоване підгодовування для букетів. Floralife® Universal допомагає продовжити життя квіткових композицій до двох тижнів. Підходить для всіх видів зрізаних квітів у монобукетах і складних композиціях.

Важливо! Результат може гарантувати тільки правильне дозування. Пакетик препарату на 5 г потрібно розводити в 0,5 л води. Значне зменшення або перевищення дози не дадуть потрібного ефекту. Якщо ви флорист, обов’язково проінструктуйте клієнта, який купує у вас підгодовування.

Що робить Floralife® Universal?

- допомагає квітам напуватися достатньою кількістю води;

- постачає букет потрібними мікроелементами;

- після розчинення зберігає воду у вазі прозорою.

Crysal: повний спектр препаратів і підгодовування для професійного та домашнього використання

Компанія Crysal ґрунтовно підійшла до питання догляду за зрізаними квітами. У них є лінійка для виробників (догляд за квітами одразу після зрізу), флористів (догляд у салоні) та тих, хто просто хоче довше тішитися букету в себе вдома або в офісі. Крім цього, виробник турбується про екологію: засоби Crysal максимально безпечні, деякі з них уже постачаються в упаковках, придатних до переробки. В цій статті зупинимося на лінійках продукції для продовження життя готових букетів.

Crysal для флористичних салонів і квіткових точок:

- Chrysal Professional Glory – спеціалізований спрей, без якого не обійтися ані тому, хто складає букети, ані флористу на весіллі. Допомагає захистити всі типи свіжих квітів, рослин та листя. Запобігає випаровуванню вологи, допомагає листю залишатися зеленим та пружним. Не має запаху і не бруднить речі. Екологічно безпечний (водна основа).

- Chrysal Leaf Shine – аерозольний блиск для листя, який швидко висихає. Порятунок від білої вапнистої плівки та висохлих розводів від води. Утворюючи захисний шар, запобігає прилипанню пилу та значно збільшує термін життя зрізаних квітів.

- Chrysal Professional 3 – квітковий кондиціонер з універсальним комплексом живильних речовин. Гарний для будь-яких зрізів – у композиціях та окремо. Стимулює розкривання незрілих квіток. Доступний у рідкому та сухому форматах. Підходить для використання у вазах. Не має кольору та запаху.

Підгодовування Crysal для домашнього використання:

- Crysal Clear – рідке підгодовування, з яким квіти у вазі стоятимуть наполовину довше порівняно зі звичайною водою без спеціалізованих добавок. Безбарвний препарат, розчиняється легко і не залишає запаху. Допомагає розпуститися всім бутонам. Листя та стебла при цьому лишаються твердими та зберігають натуральний колір.

- Домашні підгодовування Crysal для різних видів квітів (альстромерій, лілей, нарцисів, троянд, тюльпанів) – порошкоподібні препарати в саше, кожен з яких ідеально збалансовано під визначений тип зрізаних квітів. Прості у використанні, без запаху.

- Універсальне підгодовування Crysal – рідкий або порошкоподібний засіб у саше, який знижує рівень кислотності води. Допомагає зрізаним квітам споживати воду в потрібному обсязі та підвищує концентрацію живильних речовин. Подовжує життя композиції у вазі до тижня та більше.

Придбати спеціалізовані засоби для салонного та домашнього догляду за зрізаними квітами від компаній Floralife та Crysal ви можете в інтернет-магазині Украфлора.

 

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call