Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

12 неймовірних фактів про квіти

Дата: 20.06.2019 Переглядів: 6460 Коментарі: 0
12 неймовірних фактів про квіти

З незапам'ятних часів квіти інтригували нас своєю неповторною красою і спокусливими ароматами. Але деякі з цих виняткових «дарів природи» мають неймовірні характеристики, які не відомі більшості з нас. Ось деякі дивовижні факти про квіти, як рідкісних порід, так і широко відомих.


У 17 столітті в Голландії цибулини тюльпанів були цінніше золота! Квітка символізувала безсмертя, життя і кохання. У 1630-х роках у Західній Європі шалено захоплювалися тюльпанами, спровокувавши так звану «Тюльпан манію», і тюльпани стали настільки дорогими, що їх можна було розглядати як форму валюти. Термін придатності тюльпанів дуже короткий - від 3 до 7 днів.Бересклет, або Палаючий кущ, як його іноді називають, заслужив свою назву, через шкірясте зелене листя, квіти і насіннєві коробочки випускають сильний аромат запашного лимона, який в спокійну літню ніч можна підпалити сірником.

Дудник використовувався в Європі протягом сотень років як ліки від усього: від бубонної чуми до розладу шлунка. Вважається, що додавання його в ритуальну ванну зруйнує заклинання і гекси. Також часто використовується для захисту від злих духів в будинку.


Оскільки по запаху і зовнішньому вигляду він нагадує селеру, дудник іноді називають диким селерою. Фахівці з альтернативної медицини кажуть, що з цієї рослини виходить хороший трав'яний чай, який можна приймати при кольках, газах, розладі шлунка, гепатиті і печії. Корисно додавати в засоби від хвороб дихальної системи, а також при проблемах з печінкою і травленням.

Квіти бамбука зустрічаються рідко. Деякі види бамбука починають цвітіння після 65 або навіть 120 років активного росту. Цікавим фактом цвітіння бамбуку є те, що у всіх рослин одного виду бамбука квіти з'являються одночасно, незалежно від того, де вони знаходяться в світі.


Бамбук виділяє на 30% більше кисню в атмосферу і поглинає більше вуглекислого газу в порівнянні з іншими рослинами. Через цих особливостей бамбук значно зменшує кількість парникових газів в атмосфері і очищує повітря.

Лотос вважався священною квіткою стародавніми єгиптянами і використовувався переважно в похоронних обрядах. Ця квітка квітне в річках і вологих заболочених місцях, але може лежати бездіяльною протягом багатьох років під час засухи, тільки щоб знову піднятися з поверненням води.


Єгиптяни розглядали її, як символ воскресіння і вічного життя. У той час як інші розглядають квітку як символ краси, грації, чистоти і безтурботності.Блакитний кохош, також відомий як корінь сквошу або корінь папуші, використовувався жінками корінних американців для полегшення виношування дитини та пологів. Згідно зі статтею про древні методи контролю народжуваності, акушерки сьогодні можуть використовувати синюшний кохош в останній місяць вагітності, щоб тонізувати матку при підготовці до пологів.


Повністю непов'язаний, але з тією ж назвою чорний кохош також володіє естрогенними і абортивними властивостями і часто поєднується з синім кохош для переривання вагітності.

Кажуть, хоча і з оскарженням з боку деяких вчених, що соняшник відстежує рух сонця, - це явище, відоме як геліотропізм. Головка соняшника насправді складається з безлічі крихітних квітів, званих квіточками.М. Хеймф в Нідерландах вирощував найвищий соняшник, висота якого в 1986 році становила 25,5 футів. Соняшники багаті маслом, яке вони зберігають як джерело енергії і їжі; його насіння подрібнюють для виробництва соняшникової олії для приготування їжі.

Агава, також відома як столітня рослина, проводить багато років, не показуючи жодної квітки, після чого викидає одну єдину квітку і вмирає. Це явище називається монокарпія.


Місячні квіти розпускаються тільки вночі, закриваються вдень. Вони мають великі 4-6-дюймові ароматні, білі або рожеві квіти на виноградних лозах. Місячна квітка відкривається ввечері і квітне всю ніч, залишаючись відкритою, поки не відчує ранкове сонце.Троянди нерозривно пов'язані з яблуками, малиною, вишнею, персиками, сливами, нектаринами, грушами і мигдалем. Плоди шипшини (фруктово-ягідна структура троянди) деяких сортів троянди є одними з найбагатших джерел вітаміну С.

Трояндові пелюстки використовуються для приготування джемів, желе, а також для приготування чаю. У стародавньому Єгипті троянди вважалися священними квітами. Стародавні єгиптяни використовували їх під час похорону, щоб сформувати гарний вінок на могильному камені. Квітка троянди також використовувалась, щоб служити Богині Ізиді в священному ритуалі.


Wolffia, або водне борошно - одна з рясок сімейства Lemnaceae, яка містить близько 38 видів маленьких і простих квіткових рослин. Кожна квітка Wolffia складається з однієї маточки і тичинки; це також і найменший фрукт в світі, названий utricle. Рослина зустрічається в тихих прісноводних озерах або болотах по всьому світу. Оскільки рослини не мають коренів, вони можуть легко плавати на поверхні води, де вони нагадують кукурудзяне борошно.

Титан Арум - найбільша квітка в світі; окружність їх величезних квітів може досягати три метри, а висота їх сягає трьох метрів, при цьому один лист може вирости до розміру невеликого дерева.

Через його жахливий запах гнилої плоті, він також відомий як квітка трупа.
Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call