Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Рослини і квіти для дітей. Веселі заняття

Дата: 20.06.2019 Переглядів: 4056 Коментарі: 0
Рослини і квіти для дітей. Веселі заняття

Квіти здатні принести неймовірну радість і батькам, ідітям. Про те, що квіти радують дорослих, ми говоримо доволі часто. Правда,забуваємо про важливу частину розвитку дітей, моторику і творчі здібності.Спільні ігри з квітами ценеймовірно простий спосіб залишити в спогадах дитини яскравий слід і зміцнитимоторику, логіку і стосунки!

      Квіти Snap Dragonвиглядають як маленькі роти. Якщо стиснути боки квітки, рот відкриється, і вінзможе «з'їсти» маленькі речі. Коли ви відпустите боки квітки, він зновузакриється.

      Лунарія абогрошова рослина, має фіолетові квіти, які перетворюються на срібний паперовийчотиридільний стручок, який можна використовувати як іграшкові гроші абоприкраси.

      Псевдо голова драконаабо слухняна рослина має паросток, повний квітів, який можна зігнути в потрібнеположення.

      Hollyhocks кумедні квіти для дітей.Вони мають великі красиві квіти, які можна перетворити на ляльку. Зріжтеквітку, бутон і все необхідне для створення тіла і спідниці, а потім виберітьбутон для голови. Прикріпіть його зубочисткою. Намалюйте обличчя маркерами.mso-bidi-font-family:Verdana">

      Висушітьквіти та зробіть поробки. Зберітьквіти, які можна сплюснути, як фіалки, і покладіть їх між сторінками дужеважких книг. Пресовані квіти можуть бути перетворені на серветки, прикраси таінші вироби.

      Одним з цікавих фактів проквіти є те, що деякі квіти можна їсти! Квітиз квітів гарбуза, такі як гарбузові квіти, можна смажити в клярі та вживати вїжу.

      Альти, настурції, братки тафіалки можна зацукрувати або заморозити в шматочки льоду. Зквітів кульбаби готують смачне в желе, їх також додають до салатів або сушатьна чай.

 

УВАГА!Перш ніж з'їсти будь-яку квітку, переконайтеся, що дорослий сказав, що цебезпечно. Деякі рослини отруйні або були оброблені отруйними пестицидами.

 

      Разомстворіть гірлянду-ланцюжок із квітів з довгими стеблами, зробивши проріз устеблі, протягніть стебло другого стебла до тих пір, поки квіткова головка незможе вирватися. Продовжуйте до тих пір, поки квітковий ланцюжок не отримуєпотрібну довжину, щоб можна було зробити з нього прикраси або гірлянду.

Повязані товари

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call