Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Украфлора визнана найуспішнішим брендом квітів України

Дата: 26.06.2019 Переглядів: 4348 Коментарі: 0
Украфлора визнана найуспішнішим брендом квітів України

Українська компанія Украфлора увійшла у щорічний рейтинг ТОП-20 найуспішніших та впізнаваних українських брендів за версією видання “Ділова столиця” (dsnews.ua). У даний рейтинг потрапляють бренди, що отримали визнання в Україні та посіли позиції лідерів у своїх галузях.

Довіра клієнтів, яку Украфлора завоювала, завдяки стабільному внеску у розвиток ринку квітів країни протягом більш ніж 20 років роботи, та вміння професіоналів миттєво реагувати на потреби клієнтів, надаючи обслуговування найвищого рівня, дозволяють компанії зберігати першість у галузі рік за роком.

Саме ці заслуги є запорукою успіху та популярності провідного українського бренду, який протягом усієї історії роботи на ринку України підтримує репутацію найбільш надійної та прогресивної квіткової компанії країни.

Варто зауважити, що рейтинг “Ділової столиці” охоплює більшість регіонів та галузей, враховуючи максимальний об’єм інформації про бренди, наданої офіційними джерелами, засобами масової інформації, а також дані про компанії, які знаходяться у відкритому доступі.

Щоб потрапити у ТОП-20 найуспішніших брендів, компанія має зарекомендувати себе перед впливовими експертами галузі. Метою рейтингу успішних брендів є аналіз діяльності для зміцнення довіри споживачів до тих компаній, які надають їм найкращі товари та послуги. Украфлора завжди, у першу чергу, думає про своїх покупців, забезпечуючи якісний сервіс абсолютно кожному клієнту.

Рух вперед

Компанія Украфлора, заснована у 1993 році, починала свою діяльність з невеликого підприємства, яке займалось лише одним видом квітів - герберою. Сьогодні гуртова база квітів компанії дає можливість здійснювати постачання найбільш широкого асортименту живих квітів та рослин у країні не лише у великі магазини України, а й у більшість маленьких квіткових крамниць.

Підприємство, яке швидко стало одним з перших у галузі, крок за кроком освоювало український ринок квітів, розвиваючи його відповідно до міжнародних стандартів.

Найвища якість була і залишається головним критерієм роботи Украфлори з моменту підписання перших контрактів у 1994 році з постачальниками найсвіжіших квітів, відкриття першого квіткового центру компанії, старту продажів садових рослин та стильних колекцій декору, до сьогодні, коли Украфлора відкрила власний садовий центр, а її штат співробітників нараховує більше 150 висококваліфікованих професіоналів.

Досконало опанувавши творчий напрямок квіткової галузі, спеціалісти Украфлори у сферах флористики та дизайну прикрасили живими квітами, а також ексклюзивним декором, найбільші торгові та розважальні майданчики країни. Завдяки точній стратегії розвитку даного напрямку роботи, компанія Украфлора увійшла в ТОП брендів, отримавши статус лідера серед українських салонів флористики.

Найбільш широкий асортимент

Щоб реалізувати будь-які запити клієнтів, компанія стрімко розвивається, досягаючи нових цілей. Сьогодні Украфлора може пишатися своїми досягненнями: склад гуртового та роздрібного продажу, магазин квітів у Києві забезпечує покупців усіма складовими індустрії квітів. Компанія також постачає саджанці, дерева, ягідні культури для саду та ландшафтного дизайну.

Діяльність найбільшої на українському ринку квітів компанії Украфлора охоплює кожен напрямок роботи з квітами, рослинами, декором. Своїм постійним та новим клієнтам Украфлора пропонує придбати квіти гуртом або обрати найбільш актуальний і свіжий букет у фірмовому магазині.

У нас ви можете знайти все і одразу, адже ми піклуємось про комфорт клієнтів, цінуємо їхній час та економимо витрачені покупцями зусилля. У нашому магазині у Києві ви можете придбати найбільш якісні товари для флористів і декораторів, а також скористатися послугами найкращих майстрів флористики,  щоб створити квіткову композицію для близької людини.

Швидкість виконання замовлення

Відкритий компанією Украфлора інтернет магазин, є найбільшим за різноманіттям асортименту інтернет-магазином країни. Він швидко завоював надійну репутацію на ринку квітів, виконуючи запити користувачів доставити квіти гуртом київ нивки протягом 2-х годин або у точно вказаний клієнтом час.

Наша головна мета - рух вперед разом з кожним, хто користується послугами компанії, і на шляху до неї ми продовжуємо розширювати асортимент квітів, подарунків, рослин, декору від найкращих світових виробників, доступних в нашому інтернет-магазині і у торгових точках.

Для нас не існує слова “неможливо”, і завдяки цьому переконанню сьогодні Украфлора забезпечує гуртове та роздрібне постачання свіжої продукції у більшість салонів флористики, а також великій кількості постійних клієнтів.

Більше 20 тисяч постійних клієнтів

Залишатися найбільш успішним та впізнаваним брендом в Україні нам, у першу чергу, допомагає кожен з 20 тисяч постійних покупців, які цінують високу якість понад усе, і залишаються з нами протягом довгих років наполегливої праці.

Покупці можуть знайти все, що їм потрібно у будь-який момент, відвідавши наш склад гуртового та роздрібного продажу, магазин квітів у Києві за адресою вул. Салютна, 2-б, або отримати своє замовлення дистанційно: для цього достатньо завітати у відкритий компанією Украфлора інтернет магазин ukraflora.com.ua.

В процесі розвитку та розширення бізнесу Украфлора завжди пам’ятає про настрій, який повинні дарувати квіти. Ми піклуємось про атмосферу, теплі стосунки з кожним клієнтом та найвищий рівень обслуговування, що надихає покупців повертатись в Украфлору знову і знову, та ділити з нами кожне свято, приємний момент, бажання потішити людей, яких ви любите.

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call