Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Стилі у флористиці

Дата: 05.07.2019 Переглядів: 7369 Коментарі: 0
Стилі у флористиці

Стилі у флористиці: розглянемо докладніше


Створюючи квіткові композиції, провідні флористи застосовують безліч стилів і технік, керуючись загальноприйнятими принципами побудови композиції, а також створюючи власні відгалуження і референс для натхнення всього флористичного спільноти. За кожним букетом стоїть певний образ і використаний стиль, або ж мікс різних стилів. Але щоб почати створювати щось своє, слід вивчити чотири основні стилі у флористиці. Давайте розглянемо кожен докладніше.


  • Форма-лінійний стиль акцентує увагу на формах, лініях, контурах.

Цей стиль активно використовують при створенні сучасних форм композицій.

Лінія - ключовий елемент стилю, кількість використовуваного матеріалу мінімальне. 

Форма-лінійний - це стиль контрастів. Композиція створюється за допомогою напруги ліній, кольорів, розмірів, чіткості силуету і форм. При мінімальній кількості витратних матеріалів букети виглядають лаконічно, мінімалістично і графічно. Крім того, для форма-лінійного стилю характерна асиметричність, але в деяких випадках симетрія допускається.

Матеріал розміщується групами, що контрастують за кольором, формою, масі, обсягу. Композиція повинна бути вільною і повітряної, ідеально впроваджується в мінімалістичний дизайн, модерн.


  • Вегетативний стиль  - це по суті найбільш природне уявлення квітів і рослин в їх природному вигляді. Композиція повинна створювати відчуття єднання з природою: квіти в своєму природному середовищі існування. В цьому і полягає основна складність для флориста: використовувати різні види форм, розмірів і кольорів, намагаючись не пошкодити натуральний вигляд квітки. Дуже вітається додавання природних матеріалів в рослин рослинах: камені, корчі, шишки, гілки, мох, ягоди та інше.


Основні лінії рослин не повинні перетинатися в просторі, можливі лише перетину невеликих форм. Така класична форма називається ще і вегетативної з дійсної точкою зростання.

Особливо виграшними в цьому стилі виглядають весняні композиції, вони створюють відчуття пробудження живого світу.

Вазу або горщик слід вибрати максимально непоказну, що не відволікаючу увагу від основного букета. Ідеальна колірна гамма - всі відтінки землі.  • Декоративний стиль знаменується використанням великої кількості квітів і декорованих матеріалів, встановлених на флористичної піні. В даному стилі менше уваги приділяється індивідуальності кожної квітки, акцент йде на загальну, як правило, строкату композицію, де кожен елемент доповнює інший. Центр композиції необхідно повною мірою заповнити різними елементами, при цьому не соромтеся експериментувати з палітрою кольорів, форм і фактури. Повітряні краю візуально поліпшать букет, створений в декоративному стилі.

Сучасні декоративні композиції створюються в асиметричній формі, так вони виглядають більш живими і цікавими.


  • Паралельний стиль характерний для композицій, де більшість рослинного або НЕ рослинного матеріалу розташовано паралельно один одному. Букети розташовані як в симетричній, так і в асиметричній формі. Паралельні лінії в композиції можуть бути і горизонтальними, і вертикальними, і діагональними.


При цьому, можна сміливо комбінувати і поєднувати між собою всі основні стилі. Наприклад, флористами дуже активно використовуються паралельно-вегетативний і паралельно-декоративний стилі побудови композицій.


Все флористичні матеріали та інструменти для створення композицій ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Також рекомендуємо ознайомитися зі статтею «Інструменти для флористів».

Повязані товари

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call