Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Які цибулинні квіти посадити восени? Поради спеціалістів компанії Украфлора

Дата: 25.09.2019 Переглядів: 3309 Коментарі: 0
Які цибулинні квіти посадити восени? Поради спеціалістів компанії Украфлора

 

Особлива чарівність та ніжність, притаманні цибулинним квітам, надихають садівників висаджувати їх на власних присадибних ділянках, клумбах, а також у горщиках та контейнерах.

Весняні квіти мають тонкий шарм, привабливий аромат, і дарують нам відчуття оновлення природи після тривалої зими.

Саме тому їх так люблять використовувати у своїх креативних композиціях флористи та декоратори.

Для того, щоб навесні неймовірні цибулинні квіти прикрашали ваш дім чи сад, ви маєте посадити їх восени.

Найбільш доречним періодом для висаджування цибулин квітів, які будуть радувати вас цвітінням навесні, є період з вересня по жовтень.

 

Іноді, якщо листопад обіцяє бути не надто прохолодним, цибулини квітів саджають до кінця осені. Головне, щоб до перших заморозків цибулини вкорінились.

 

Восени висаджують такі ніжні квіти, як підсніжник, крокус, гіацинт, нарцис, лілію, ірис, і, звісно, тюльпан.

 

Коли садити весняні квіти

 

Купити цибулини тюльпанів краще ближче до листопада, тому що тюльпани не рекомендують садити на початку осені.

Якщо ви висаджуєте тюльпани у кінці осені, це знижує ризик того, що ці ніжні весняні квіти проростуть холодною зимою, і не зможуть витримати низьких температур.

 

Якщо ви хочете використати для вирощування тюльпанів парник, ви можете садити цибулини у грудні, але за умови, що ви нагріли теплицю до двух градусів тепла. Починаючи з січня, поступово підвищуйте температуру повітря.

 

Висаджувати нарциси слід також восени, а викопувати їх потрібно ближче до кінця літа.

 

Більш м’які кліматичні умови знадобляться для того, щоб виростити лілійник. Зазвичай лілії рекомендують садити у вересні, а в районах, які рідко знаходяться під впливом надто низьких температур у зимовий час, ці ароматні квіти можна посадити навіть у кінці літа.

 

Такі незвичайні та яскраві квіти, як іриси, квітнуть у травні, тому їх необхідно висаджувати в осінній період. Найбільше для цього процесу підходить вересень.

 

Зверніть особливу увагу на те, що ірисам не комфортно рости у надто сирій та вологій землі. Обов’язково додайте у грунт добриво до того, як ви будете садити цибулини ірисів, та постарайтесь не поливати їх надто щедро.

 

А от ніжні гіацинти висаджують пізніше за інші весняні квіти. Найоптимальніша для цього температура повітря - 8 градусів тепла.

 

Однак частіше за все цибулини тих рослин, які квітнуть навесні, рекомендують садити у жовтні, щоб температура повітря максимально сприяла утворенню коріння та стабільному росту квітів.

 

Такі осінні квіти, як гладіолуси, за словами досвідчених садівників, не рекомендовано не лише садити восени чи взимку, але й залишати цибулини цих рослин у землі на весь зимовий період. Якщо ви хочете насолоджуватись величною красою цієї яскравої квітки у наступному сезоні, потурбуйтесь про зберігання гладіолусів у максимально комфортних умовах.

Обов’язково вилучайте цибулини з ґрунту у кінці літа або у перші дні осені, і знайдіть для них сухе приміщення з температурою близько 10 градусів тепла.

 

Як садити весняні цибулинні рослини

 

Перш ніж купити цибулини квітів та посадити їх, потурбуйтесь про ґрунт. Його необхідно підготувати за допомогою розпушення та внесення у землю компосту.

 

Для глинистої місцевості досвідчені садівники використовують річковий пісок. Зробіть акуратні лунки у землі, а потім покладіть туди цибулини так, щоб вони знаходились у вертикальному положенні.

 

На упаковках з цибулинами виробники розміщують картинки, які відповідають певним квітам, а також докладну інформацію про особливості тих чи інших рослин.

Якщо ви прочитаєте характеристику рослин на упаковці з цибулинами, ви будете знати набагато більше про тонкощі висаджування квітів, тому звертайте увагу не лише на назви квітів, але й на дані про конкретні види цибулин, купуючи їх.

 

Для цибулинних квітів існує одне загальне правило - щоб визначити глибину, на яку потрібно посадити рослину, часто вимірюють загальну висоту 2-3 цибулин.

Відповідно, якщо ви хочете посадити квіти з великими цибулинами, глибина вашої ямки буде варіюватися приблизно від 10 до 20 сантиметрів.

 

Дрібні цибулини зазвичай саджають на глибину не більше 10 сантиметрів. Така глибина характерна, наприклад, для підсніжників та крокусів.

 

Розмір цибулин також має значення для розрахунків відстані між квітами. Великі цибулини висаджують на відстані близько 12 сантиметрів між ними, а для невеликих цибулин ця відстань буде вдвічі меншою.

 

Відстань може визначати той візуальний ефект, який ви отримаєте, коли весняні квіти виростуть. 

Якщо ви хочете отримати густий килим квітів, відстань краще зменшити, а для максимально природного ефекту у зовнішньому вигляді вашої клумби використайте різні значення відстані між цибулинами.

 

Одразу після того, як ви посадили цибулини, полийте їх, щоб волога сприяла утворенню коренів. У ваших інтересах забезпечити рослину усім необхідним для укорінення ще до початку заморозків.


Якщо ви вирішили посадити цибулини квітів у горщики та контейнери, намагайтесь розміщувати цибулини далі від стінок ємності. Також потурбуйтесь про те, щоб в горщиках не було забагато вологи.

Щоб не зіткнутись з цією проблемою, ви можете покласти трохи гальки на дно.

 

Навіть якщо у вас немає власного саду, ви можете посадити цибулини квітів на власному балконі або на терасі, щоб навесні ваш дім виглядав надзвичайно.

Спробуйте посадити одразу кілька видів квітів, і спостерігайте за тим, як вони квітнуть, наповнюючи ваш дім тонким ароматом, протягом трьох весняних місяців.

Повязані товари

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call