Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Топ-7 цибулинних для вашої неповторної осінньої клумби

Дата: 21.10.2019 Переглядів: 2028 Коментарі: 0
Топ-7 цибулинних для вашої неповторної осінньої клумби

Осінь, як і рання весна, є зірковим часом для цибулинних. Цей час підходить не тільки для посадки, але також вважається сприятливим періодом для цвітіння, яке восени є найбільш бажаним, зворушливим і неймовірним на тлі сірої весняної чи золотистої осінньої природи.


Цибулинні культури, період цвітіння яких випадає на осінь, рідкісні, але разом з тим і більш цінні. І асортимент таких культур зовсім не такий нудний, як може здатись на перший погляд. Давайте поговоримо про те, які цибулинні ви можете вибрати для того, щоб розставити свіжі, ніжні акценти в саду, який вже починає готуватись до зимових холодів.

 

1. Пізньоцвіт осінній (колхікум)

 

Здається, колхікум є найпопулярнішою цибулинною квіткою, її латинська назва походить від грецької назви області у Західній Грузії (Колхіда). Квіти пізньоцвіта досягають 
двадцяти сантиметрів у висоту, вони мають ніжне забарвлення і виглядають дуже витончено. Часом колхікум плутають з крокусами, які квітнуть восени, і вони дійсно мають багато спільного, хоча і відносяться до різних родин. Враховуйте, що пізньоцвіт осінній - отруйна, небезпечна рослина, тому всі її частини, без виключення, потребують дуже уважного, обережного ставлення. Навіть пошкоджена ділянка клубнецибулини може викликати опіки на руках.

 

2. Штернбергія

 

Сонячна, життєрадісна і мініатюрна штернбергія створює особливу атмосферу на клумбах і в саду в той період, коли відцвіли інші квіти, блякне трава і з дерев опадає листя. Ззовні штернбергія трохи нагадує крокуси, квітне рясно і довго. Рослина швидко розростається, і за короткий період часу здатна сформувати суцільний покрив на вашому газоні чи у саду. До того ж, штернбергія невибаглива у догляді і стійка до хвороб.

 

 3. Крокосмія

 

Яскрава і грайлива крокосмія здатна урізноманітнити найнудніший пейзаж. Рослина утворює густі зелені зарості, а над ними підносяться червоні, помаранчеві чи жовті суцвіття. Народна назва цієї дивовижної квітки - японський гладіолус.

 

Часом цвітіння крокосмії продовжується з середини літа до заморозків. Ця грандіозна квітка чудово виглядає на відкритих клумбах, може виступати як соло, так і в компанії інших квітів. В південних регіонах не потребує викопування на зиму. У зрізаному вигляді крокосмія залишається свіжою протягом двох тижнів, і може тішити вас не тільки в саду, але і вдома.

 


 4. Ацидантера

 

Елегантна ацидантера має білосніжні чи загострені пелюстки, які ближче до середини набувають темно-малинового, темно-фіолетового або практично чорного забарвлення. Самі ж квіти доволі великі, і можуть досягати навіть десяти сантиметрів у диаметрі, але розміщені вони на тонких стеблах. Завдяки цьому ацидантера поєднує у собі одночасно ніжність та екстравагантність і, безумовно, стане достойною прикрасою осінної клумби або саду. Ацидантера також має виразний, приємний аромат.

 

5. Алліум (декоративна цибуля)

 

Алліум є невибагливою цибулинною рослиною, яка майже не потребує уваги і може рости як у напів затінку, так і на сонці. Завдяки своїм ажурним суцвіттям, декоративна цибуля виглядає дуже ефектно і додає яскравих фарб вашому саду, городу або клумбі, створюючи ефект легкості. Видів алліума дуже багато, тому вони вдовольнять навіть найбільш вимогливого садівника. 

Дуже цікаво виглядають клумби, які оформлено різними видами декоративної цибулі.

 

Деякі сорти алліума квітнуть до осені, враховуючи, Декоративну цибулю. Зрізані суцвіття можуть простояти у вазі до двох тижнів. Рослина прекрасно сохне, і прикрашає інтер’єр у зимовий час.

 

6. Білоцвіт осінній 

 

Білоцвіт також називають білою фіалкою. Іноді його також плутають з підсніжниками. Білоцвіт - рослина невисока і дуже зворушлива. У висоту рослина досягає дванадцяти сантиметрів. Квіти білого кольору на краях пелюсток мають зелені плями.

 

 7. Крокус прекрасний

Осінні крокуси квітнуть вже тоді, коли, здається, природа замерзла на час зимових морозів. Але навіть холод у листопаді не лякає осінні крокуси, які розпускаються у всій красі, радуючи погляд та викликаючи замилування. Видів осінніх крокусів достатньо багато, вони гарно виглядають, якщо їх висаджувати групами. Можна експериментувати як з одним видом крокусів, так і поєднувати кілька видів з різним забарвленням пелюсток і довжиною стебла.

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call