Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Астрологія: вибираємо квіти для кожного знаку зодіаку

Дата: 06.11.2019 Переглядів: 11345 Коментарі: 0
Астрологія: вибираємо квіти для кожного знаку зодіаку

Астрологи вважають, що дата народження людини має безпосередній вплив на його особисті якості, характер, життєві пріоритети і навіть на квіти по знаку зодіаку. Кожен знак зодіаку асоціюється не лише з внутрішніми, але й із зовнішніми характеристиками людини, її професією, захопленнями, можливістю побудувати гармонійні стосунки з представниками інших знаків.

Відомо, що назви цих знаків співпадають з назвами дванадцяти зодіакальних сузірь, у які потрапляє Сонце протягом календарного року.

 

Астрологія для науки має лише історичну цінність, оскільки дана група практик описів та передбачень є символічною мовою, не визнаною вченими.

Однак для сучасних людей в усьому світі гороскопи стали невід’ємною складовою повсякденного життя. Людина схильна прислухатись до асоціативних передбачень астрологів, які будують свої прогнози на особистому досвіді їхнього застосування у реальних життєвих ситуаціях. І це не дивно, оскільки людині у всі часи було цікаво зазирнути у майбутнє, аналізувати свої бажання та вчинки, намагатись спрогнозувати, наскільки вдало вона впорається з певною задачею. Астрологія дозволяє нам “наблизитись” до зірок, забувши на деякий час про буденність та рутину.

 

Астрологічні прогнози охоплюють доволі широкий спектр символічних елементів, до переліку яких потрапляють також рослини і квіти.

Крім особистого знаку зодіаку, який присвоюють астрологи кожному з нас, ми можемо дізнатись більше про свою особистість, вивчаючи значення квітки, що відповідає нашій даті народження.

Для всіх сузірь, які охоплює зодіак, квіти грають важливу роль, оскільки завдяки ним людям простіше інтерпретувати значення деяких астрологічних символів.

 

Дізнатись, які квіти відповідають вашому знаку зодіаку або дням народження ваших друзів та близьких людей - не лише цікаво, але й доволі корисно.

 

З одного боку, ця інформація додає магічних відтінків буденності, та дозволяє нам краще зрозуміти себе, а, з іншого боку, за допомогою знань про символіку квітів по знаку зодіаку вам буде простіше зробити цінний подарунок коханій людині, обравши для неї найкращі квіти.

Знаки зодіаку і квіти 
 

Овен 

Дата народження: 21 березня - 19 квітня

Квітка: Жимолость

 

Людям, народженим під цим знаком зодіаку, квіти жимолості, на думку астрологів, найбільш близькі. Ці квіти характеризують їх, як особистостей, наділених грацією та чарівністю. Овни завойовують прихильність великої кількості друзів, ділових партнерів, і можуть за необхідності проявити наполегливість у справах. Вважається, що силі та енергійності овнів важно опиратись, тому це вдається не кожному. Цілеспрямований лідер, подібно до виноградної лози, долає на своєму шляху будь-які труднощі, а якщо стандартні шляхи виявляються не надто ефективними, він знайде інноваційне рішення і креативний підхід до задачі.

 

Подаруйте овну кактус, червоні троянди, тюльпани, амариліс, щоб потішити його стильним букетом, оскільки всі ці квіти також символізують представників вогняного знаку.


Телець
Дата народження: 20 квітня - 19 травня
Квітка: Мак

Маки - найбільш альтруїстичні квіти по знаку зодіаку. Такі люди відчувають особливу пристрасть до якісних речей, і готові ділитись всім, чого вони досягли, з іншими людьми. Тельці можуть стати талановитими дизайнерами, завдяки увазі до деталей та гарному смаку. Представникам цього знаку подобається робити іншим подарунки, облаштовувати комфорт та насолоджуватись ним. А щоб пом’якшити їхню терплячу та дещо вперту вдачу, подаруйте тельцям лаванду, бузок, айстри та конвалію.

 

Близнюки

Дата народження: 20 травня - 20 червня

Квітка: Лаванда

 

Такі квіти по знаку зодіаку, як лаванда, обожнюють ділитись ідеями та надихати близьких людей. Вони точно знають, яка муза потрібна їм, та як заручитись її підтримкою для підвищення продуктивності. Близнюки відрізняються активністю та творчим підходом, але іноді у них виникає настільки багато ідей, пов’язаних з великою кількістю сфер діяльності, що визначити єдиний правильний напрям дій близнюкам дуже важко.

Отримавши від вас у подарунок ранункулюс, нарциси, кактуси, близнюки відчують себе оновленими, та продовжать дарувати свої неординарні ідеї з новими силами.


Рак 
Дата народження: 21 червня - 22 липня
Квітка: Акант

Чутливість та проникливість аканта дарує ракам неймовірну інтуїцію, яка допомагає їм тонко відчувати людей. Подібне ставлення до життя штовхає раків на те, щоб дарувати тепло оточуючим та допомагати їм вирішити свої проблеми. Захищати себе від негативного впливу оточуючого середовища раку дозволяє обмеження кола спілкування. Ракам комфортніше у колі друзів та близьких, які ніколи не побажають представнику цього знаку зла, а у важку хвилину покращать його настрій, подарувавши гортензії, папороть та волошки.


Лев
Дата народження: 23 липня - 21 серпня
Квітка: Соняшник

Здається, не існує більш сяючої та яскравої квітки, ніж соняшник. Ці позитивні і відкриті люди випромінюють тепло. Вони готові взяти на себе роль лідера у будь-яку мить, і впевнено подолати всі перешкоди на шляху до мети. Соняшник не може залишитись осторонь - він завжди буде у центрі уваги, показуючи себе, як люблячий і вірний друг. Подякуйте левам за допомогу та турботу букетом з герберами, соняшниками, календулою і георгінами, тому що саме ці квіти лев вважатиме найкращим проявом уваги до його багатогранної особистості.

 

Діва

Дата народження: 22 серпня - 22 вересня

Квітка: Іпомея

 

Іпомея асоціюється з логікою і точним аналізом. Такі люди завжди планують кожен крок, демонструючи організованість та концентрацію. Їх аналітичний розум не пропустить жодну деталь, тому всі, хто знаходиться поруч із дівою, можуть бути впевнені у тому, що вони досягнуть результату. Витривалість діви дозволяє їй чудово пристосовуватись до різних ситуацій і обережно вирішувати задачі. У помешканні діви обов’язково повинна стояти ваза з хризантемами, веронікою, евкаліптом, фіалками.


Терези 
Дата народження: 23 вересня - 22 жовтня
Квітка: Троянда 

Якщо є такі квіти по знаку зодіаку, які асоціюються з почуттям прекрасного, то це, без сумніву, троянди. Троянди відомі своєю шляхетністю, витонченістю та красою. Таким людям подобаються прекрасні речі, поезія, мистецтво, філософія, а жорстокість та несправедливість є для них неприпустимими категоріями. Терези приділяють багато уваги захисту свого інтуїтивного вміння бачити внутрішню сутність людей. Вони відчувають щастя у колі родини та друзів, а особливу силу їм дарує гармонія з природою. Запросіть терези на прогулянку до лісу, і не забувайте їх потішити витонченим букетом троянд орхідей, гарденій та фрезій.

 

Скорпіон 

Дата народження: 23 жовтня - 21 листопада

Квітка: Хризантема

 

Багатогранні хризантеми цінують, коли ситуації є чіткими та зрозумілими, хоча самі не відкриваються людям до кінця, дивуючи оточуючих новими сюрпризами. Скорпіони готові підказати іншим людям шляхи боротьби з негативними емоціями, оскільки самі прискіпливо ставляться до особистого розвитку. Характерним для них є високий рівень активності, що, у свою чергу, допомагає досягати успіхів не лише в роботі чи соціумі, але й у любовній сфері. Романтичні стосунки мають для цих людей особливе значення, і підкорити серце скорпіона буде набагато простіше, якщо ви подаруєте йому великий букет рожевих півоній.


Стрілець
Дата народження: 22 листопада - 21 грудня
Квітка: Нарцис

Такі квіти по знаку зодіаку, як нарциси, поважають чесність і прямоту. Вони вміють отримувати владу, і готові поділитись порадою. Мудрість та знання про те, як завоювати довіру, допомагають стрільцю досягати своєї мети без хитрощів. Іноді ці люди, яким посміхається фортуна, відчувають готовність відкрити вам свою чутливу сторону, але трапляється подібне дуже рідко, оскільки нарцис цінує себе, і не підпускає ближче того, у кому він не впевнений.

Щоб допомогти стрільцю відкритись, продемонструйте, наскільки добре ви його розумієте, обравши букет з гвоздиками, еустомами, крокусами і мускарі.


Козеріг

Дата народження: 22 грудня - 21 січня

Квітка: Гвоздика

 

Найкращі організатори та лідери - це ті люди, яких астрологи пропонують асоціювати з гвоздиками. Козеріг швидко наведе лад і стане опорою для тих, хто його потребує, без зайвих слів. І якщо ви самостійно вгадали, які квіти подарувати, козеріг нагадує вам про такі прекрасні якості, як рішучість, надійність, цілеспрямованість, чесність. 

Козероги - дуже сильні особистості, які завжди роблять лише те, що їм подобається, оберігаючи власну зону комфорту, але навіть їхня надійна стіна може впасти, якщо ви проникливо доповните букет гвоздик ніжними фіалками, пролісками і жасмином.


Водолій
Дата народження: 22 січня - 19 лютого
Квітка: Орхідея

Якщо ви ще задаєте собі питання, який купити букет, водолій своєю поведінкою підкаже вам, на що звернути особливу увагу, але ви маєте уважно спостерігати за його неординарною особистістю. Цікавість, кмітливість, оригінальність цієї суперечливої натури наближає водолія до такої витонченої квітки, як орхідея. Водолій усвідомлює свій природний шарм, що, безумовно, приваблює оточуючих. Він не підтримує насилля, і намагається керуватись гуманними методами. Привернути увагу водолія незвичайними та унікальними речами - проста задача, але квіткова композиція з орхідеями, стреліцією чи протеєю допоможе вам зацікавити таку особистість надовго.

 

Риби

Дата народження: 20 лютого - 20 березня

Квітка: Водяна лілія

 

Рибам підходять усі символи, пов’язані з водою, тому саме водяна лілія асоціюється з розвинутою інтуїцією цього знаку. Іноді в процесі спілкування з рибами складається враження, що вони читають ваші думки. Чутливість риб дозволяє їм швидко засвоювати нові знання, запам’ятовувати ідеї та думки оточуючих, але ця якість також може нашкодити представникам цього знаку, оскільки емоції інших людей мають надто великий вплив на них.

Надмірну емоційність рибам допомагає побороти творчий талант, наприклад, танці чи малювання. Розвиваючи своє вміння, представники цього знаку, можуть здобути внутрішній баланс. Щоб підтримати риб у важку хвилину, подаруйте їм букет з гіпсофілою, бузком, жасмином чи нарцисами.

 

Допомагаючи людині з нового боку побачити свою особистість, яку описує таке поняття, як зодіак, квіти також стають джерелом багатогранної та зрозумілої символіки, оскільки самі по собі вони асоціюються з ростом, цвітінням та в’яненням.

Завдяки квітковій астрології, нам простіше оцінити свій потенціал, тому що кожна квітка викликає у нас спогади про певні якості, відтінки, аромати. 

Після близького знайомства з квітами по знаку зодіаку, ми можемо краще зрозуміти себе та оточуючих, а також обрати для них неймовірну квіткову композицію, яка характеризує особистість з точки зору астрології, і дарує людині відчуття гармонії з собою.

 

Повязані товари

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call