Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Дорогоцінні квіти: прикраси у формі квітів

Дата: 11.11.2019 Переглядів: 3192 Коментарі: 0
Дорогоцінні квіти: прикраси у формі квітів

Плавні лінії, цікава текстура,різноманіття форм, насичені кольори та сміливі комбінації відтінків - всі ціелементи перетворюють квіти у витвори мистецтва, які протягом століть надихаютьдизайнерів ювелірних виробів створювати нові шедеври.

Кожна квітка та рослина мають власнуіндивідуальність, яка робить квіти такими особливими і не схожими між собою.Тому прикраси з квітами можуть стати справжньою родзинкою вашого образу,подарувавши вам неповторне відчуття захвату від того, наскільки оригінальновиглядає ваш особистий стиль.Такі дорогоцінні брошки, шпильки, сережки,браслети, каблучки та кольє підкреслюють ексклюзивність будь-якого вбрання чизачіски.

Дизайнери відчувають особливийзв’язок з природою, яка надихає їх на творчість, і не можуть опиратись бажаннювключити у власні колекції прикраси із живихквітів, а також ювелірні вироби у форміквітів та рослин.

 

Ювеліри використовують природнівідтінки троянди, фіалки, гвоздики та інших квітів, щоб відтворити їхню тонкучарівність у кожному виробі. Вони вміло поєднують сучасні тренди та стилі зформами квітів у прикрасах, створених для святкових подій та повсякденнихобразів, у яких вам хочеться підкреслити романтичність та жіночність.

Квіти у прикрасах сьогодні стали одним з найбільш стабільних трендів, оскількидизайнери світового рівня сезон за сезоном використовують рослинні елементи уювелірних виробах. Особливе ставлення законодавців ювелірної моди до квітковихмотивів пояснює безмежну кількість ідей, які дарують нам квіти.

Використовуйте ці ідеї для власногонеповторного стилю, дізнавшись про нові тренди у світі ювелірної моди. Іпам’ятайте про те, що ніхто не зможе вас затьмарити, якщо ви прикрашаєте свійобраз дорогоцінними квітами.

 

Вибираємо прикраси з квітами

 

Дорогоцінності, прикрашені квітами,ювелірні вироби з елементами живих квітів та рослин, прикраси у формі квітів -сьогодні ви можете знайти виріб з квітковими мотивами у будь-якій ціновійкатегорії та стилі. Тільки ви можете вирішувати, який дизайн ідеально доповнитьвашу особистість. Деяким людям пасують великі каблучки з квіткою, тоді, колиіншим поціновувачам прекрасного набагато більше подобається мінімалізм,наприклад, вишукані сережки з орхідеями невеликого розміру. Саме такаприкраса стане найкращим подарунком для тендітної жінки, якщо додати до неїчарівний букет зорхідеями.

 

Якщо говорити про тенденціїювелірного натхнення, вони розповсюджуються на всі стилістичні рішення - від образівбогемної особистості до стриманої прихильниці вічної класики від Chanel.

Обираючи дизайн з елементами рослинта квітів, подумайте про ваші власні естетичні особливості. Якщо ви відчуваєтесебе вільною творчою особистістю, ювеліри порекомендують вам прикраси у формілотоса і плюмерії. Ці квіти надзвичайно красиво виглядають, якщо їх виготовляютьз металу та інкрустують прозорим камінням. Особливою популярністю сьогоднікористуються підвіски з квітами та сережки, які нагадують тропічні ліани зкрихітними діамантами.

 

 

Для створення ніжних жіночних образівідеальними прикрасами з квітами є вироби з бурштину та рожевого кварцу.Обирайте бурштинове намисто м’якого відтінку або тонкий браслет з маленькимивкрапленнями рожевого кварцу.

 

Прихильникам яскравого насиченогокольору пасуватимуть прикраси у формі квітів з рубінами та аметистом.

Кричущі відтінки передбачаютьмінімальне використання деталей. Таким чином, зупиніть свій вибір на виробах,які включають в себе не більше трьох дорогоцінних квітів, наприклад, навитонченому намисті з різнокольоровими квітами, що вигідно доповнюватиме чорнукласичну сукню з декольте.

 

Прикраси з квітами дозволяють прихильникам бохо-стилю і абстрактного дизайнуекспериментувати з конструкціями виробів. Такі прикраси зазвичай виготовляють зтвердого металу з одним каменем. Для оригінального образу експериментуйте іззолотими сережками з абстрактною квіткою з кольорового чи прозорого каміння.

 

Якщо ви думаєте про те, що подаруватижінці у важливий для неї день, зупиніть свій вибір на дорогоцінних квітах.Додайте таку прикрасу до букета у коробці, іваш неймовірний сюрприз запам’ятається їй надовго.

 

Ювелірні квіткові тренди 

 

Коли ви роздивляєтесь у ювелірнійкрамниці стильне кольє, перли і квіти, які прикрашають виріб,можуть здаватись доволі незвичайним поєднанням. Але сучасні тренди зовсім невиключають яскраві і неочікувані акценти, тому не поспішайте відмовлятись відсвіжих ідей дизайнерів, і приміряйте таку прикрасу із сукнею класичного дизайнубез зайвого декору.

 

Не поспішайте з висновками, відноснодорогоцінних квітів, які дизайнери ювелірних прикрас комбінують з виробами зтканини. На перший погляд може здатися, що такі аксесуари створені дляпідлітків, і зовсім не пасують дорослому стриманому образу. Але сучасна модадиктує власні правила та заперечує стереотипи.

 

Цікаво, що чокери, які увірвались домодних колекцій після тривалої перерви, будуть виглядати більш елегантно, якщоїхній дизайн доповнено акуратною квіткою. Ці прикраси на шию користувалисьнайбільшим попитом серед підлітків у 90-ті роки минулого сторіччя, а сьогодніїх у своїх колекціях використовують відомі дизайнери. У минулому році ETROпрезентували вишуканий чокер з рожевою хризантемою, який може статиоригінальним акцентом не лише для молодіжного спортивного вбрання у вуличномустилі, але також для класичного образу.

Ви зробите вірний вибір, подарувавшипідвісок у формі квітки жінці, яка уважно стежить за модними трендами, іобожнює квіти. А щоб ваш подарунок виявився найоригінальнішим, замовляйте авторський букет, який гармонійно поєднується із підвіском.

 

Вибираючи квіти в прикрасах,пам’ятайте про необхідність дотримуватись балансу, і намагайтесь неперестаратись із кількістю кольорів. Якщо ви надасте перевагу масивнимприкрасам з великою кількістю квітів різних відтінків або ж використовуєтенабір таких виробів, ваш образ може виявитись застарілим. Виграшновиглядатимуть металеві прикраси з квітковим елементом, який відрізняється закольором від відтінку металу. Ювеліри Van Cleef& Arpels пропонують власний свіжий погляд на підвісок у формі квітів. Вонивикористали у своїй колекції однакові відтінки металу для ланцюжка і для квітки,а центральну частину квітки інкрустували камінням, яке відрізняється за тоном відзагальної колірної гами прикраси.

 

Одним з трендів вважається браслет златуні з емальованою квіткою, розміщеною у центрі композиції. Такий браслетпривертає увагу поціновувачів бездоганного стилю набагато ефективніше, ніжбраслет з величезною кількістю квіткових підвісків різноманітних відтінків.

Якщо використання прикрас зквітами для вас залишається занадто сміливим рішенням, спробуйте примірятибільш лаконічні варіанти, наприклад, вироби зі срібла з рослинними елементами,які нагадують трендову брошку у формі листочка від Sophie Buhai.

 

Створюємо образ із дорогоціннимиквітами 


Однією з особливостей квітів уприкрасах є необхідність правильно поєднувати їх з вашим одягом. Ніжні сережкиу формі білих квітів із зеленою деталлю, яка повторює стебла квітів, можнасміливо сумістити із шерстяними сукнями з квітковим принтом або однотоннимзатишним вбранням. До жіночної сукні, яка підкреслює фігуру, спробуйтепідібрати сережки з орхідеями, які, до речі, можуть стати ідеальнимакцентом для весільного образу.

А легкий романтичний образ, якийскладається зі спідниці та сорочки, буде прекрасно виглядати разом із золотимибраслетами, прикрашеними квіткою або рослинним плетінням.

 

Якщо ви вибрали масивну прикрасу,наприклад, кольє з підвіском у формі квітки, вам пасуватимуть класичні джинсиабо джинсові шорти із квітковим принтом та однотонна майка.

 

Класичні чорні штани чудовопоєднуються із каблучкою, прикрашеною квіткою. Щоб дещо пом’якшити вашестримане повсякденне вбрання для офісу, використайте шпильки для волосся зквіткою та вкрапленням із прозорого каміння у центрі композиції. Для чорноїсукні або костюма можете вибрати одразу кілька каблучок з квітами різнихвідтінків, щоб підкреслити вашу багатогранну індивідуальність.

 

До вечірньогообразу ідеально пасуватиме весільна сукня у стилі бохо з нашийною прикрасою уформі квітів, а якщо у розкішному кольє жемчуг і квіти будуть гармонійнопоєднуватись, ваш стиль стане по-справжньому ексклюзивним.

Повязані товари

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call