Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Свічки в інтер'єрі. Затишний і теплий декор для дому

Дата: 20.11.2019 Переглядів: 1121 Коментарі: 0
 Свічки в інтер'єрі. Затишний і теплий декор для дому


З появою електрики, свічки у своїй більшості втратили практичне значення,оскільки вони вже не були одним з небагатьох джерел світла. Але любов людствадо свічок не лише не стихла, але й спалахнула з новою силою. За допомогоюсвічок ми додаємо родзинку в інтер’єр, створюємо у приміщенні затишнуатмосферу, налаштовуємось на особливий лад.

 

Чи потрібен привід?

 

Нерідко свічки асоціюються у нас зі святами - ми прикрашаємо ними торт дляіменинника, запалюємо їх у Новорічну ніч і на Різдво. Плануючи романтичнийвечір, ми обов’язково вносимо свічки у список покупок. Але, дійсно, чинеобхідно мати привід для того, щоб насолоджуватись затишним вечором зісвічками? Звісно ні! Світло свічок, на відміну від електричного, більш м’яке тарозсіяне, воно додає нашим будням відчуття спокою, захищеності ірозслабленості. З його допомогою можна відволіктись від метушні, зняти стрес танапругу, зануритись у атмосферу романтики та тендітних мрій.

 

Свічки та інтер’єр

 

І якщо у напів темряві головну роль грає саме живий та трепетний вогоньсвічок та атмосфера, створена ним, то при світлі дня все повністю змінюються.Тоді на перший план виступає колір та форма свічки. Адже часто свічки слугуютьяскравим акцентом в інтер’єрі різних приміщень, наприклад, в кухні, коридорі,ванній чи вітальні. Свічками можна декорувати полиці на кухні, доповнюючи їхцікавими статуетками та квітами у горщиках. Ними з легкістю можна розбавитиповсякденний зовнішній вигляд вашої кімнати, який вам вже набрид, прикраситинудний предмет інтер’єру, наприклад, недолугий стіл, стару шафку, громіздкепіаніно, вдихнувши в нього нове життя. Обираючи свічки, пам’ятайте, щостриманий монохромний інтер’єр любить яскраві елементи, а ось строкатому,еклектичному приміщенню найбільш гармонійним доповненням будуть свічкистриманих пастельних відтінків. Розміщувати свічки зовсім не обов’язкововиключно на столі, тумбі чи полицях. Композиції з масивних свічок, розміщенихна підлозі, виглядають дуже сучасно. При цьому створення композицій зовсім непередбачає використання виключно однакових свічок. Вони можуть відрізнятись зарозмірами, товщиною, кольором та фактурою. Тут все залежить від вашої фантазіїі почуття прекрасного.

 

Види свічок

 

У сучасному світі існує достатньо видів свічок, щоб вдовольнитинайвибагливіший попит. У залежності від того, який матеріал було використанодля виготовлення свічки, вони поділяються на:

 

●     воскові;

 

●     парафінові;

 

●     гелеві;

 

●     соєві.

 

Воскові свічки були винайдені людиною достатньо давно, однак протягомсторіч їх вважали справжньою розкішшю, і вони були доступні далеко не всім. Досьогодні свічки, виготовлені зі справжнього воску, є актуальними. Їхвикористовують як із ритуальною, так і з декоративною метою. Перевага такихсвічок у їхній безпеці для здоров’я. Окрім того, прополіс, який міститься убджолиному воску, випаровуючись, дезинфікує повітря і навіть сприяє боротьбі зістресом.

 

Парафінові свічки користуються найбільшим попитом, частіше за все саме їхпродають у супермаркетах та подарункових крамницях. Такі свічки коштуютьнедорого, і в той же час тішать різномаїттям яскравих кольорів та форм, зачастувони ароматизовані. Але якщо ви звикли палити свічки доволі часто, то вироби зпарафіну важко назвати найбезпечнішими для здоров’я. Справа в тому, що вонивиділяють шкідливі токсичні сполуки, що може спричинити запаморочення,порушення сну і головний біль. Тому не перестарайтесь, і не забувайтепровітрювати приміщення.

 

Гелеві свічки можуть сміливо претендувати на звання найкрасивіших свічок.Вони складаються з прозорої гелеподібної маси, розміщенної у ємності. Частогелеві свічки містять всередині композицію, яка може складатись із мушель,кольорових намистин, сухих квітів та фруктів. Такі свічки не шкодять здоров’ю,вони не мають специфічного аромату і не коптять.

 

Соєві свічки з’явились на ринку відносно нещодавно, але вже завоювали арміюприхильників. Вони екологічні, як і воскові, але, на відміну від останніх,мають більш привабливий зовнішній вигляд. Коштують соєві свічки дещо дорожче зазвичні для нас парафінові, але їхній час горіння практично вдвічі більший. Такісвічки також можуть бути ароматизованими.

 

Підсвічники 

 

Для декору вашої вітальні чи спальні велике значення будуть мати не лишесвічки, але й підсвічники. Вони можуть бути абсолютно різних форм та кольорів,зробленими як з дерева, так і зі скла чи металу. Дуже атмосферно виглядатимутьпідсвічники з глини чи фарфору. Ще одне цікаве та оригінальне рішення -підсвічник, створений своїми руками. З цією метою ви можете використати корудерева, палочки кориці, мушлі, стрічки, мішковину, намистини та штучний сніг.Роль підсвічника можуть виконати різні баночки, декоровані пляшки та келихи. Виможете зупинити свій вибір на старовинних підсвічниках, милому хендмейді чиультрасучасних формах, але завжди враховуйте загальну концепцію приміщення. Узалежності від місця розміщення, підсвічники можуть бути настільними чипідлоговими. Якщо у вас парні підсвічники, їх прийнято розставляти з боків віддзеркал чи картин. Святковий стіл прикрасять високі канделябри, для невеликихприміщень підійдуть невеликі підсвічники. А ось оформити підлогу спальні чиванної кімнати, створивши інтимну обстановку, допоможе підсвічник з низькоюосновою, наприклад, у формі чаші. Використати в цьому випадку можна як звичайнісвічки, так і насипні чи плаваючі. Доповніть таку композицію пелюстками троянд.На окрему увагу заслуговують аромалампи, які виступають в ролі підсвічника, ідопомагають наповнити приміщення ароматами ваших улюблених ефірних олій.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call