Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Старт весільного сезону 2020 оголошується відкритим!

Дата: 21.01.2020 Переглядів: 4002 Коментарі: 0
Старт весільного сезону 2020 оголошується відкритим!

Як визначитися?

Для молодят дуже важливо, аби найщасливіший день їхнього життя минув бездоганно. Під час організації увага приділяється всім без винятку деталям майбутнього святкування. Однак же вибір дати весілля грає в процесі підготовки першорядне значення. Від цього залежить стиль церемонії, місце проведення банкету, квіткові аранжування, святковий стіл і, в результаті, вартість самого весілля. І якщо для одних визначитися з датою весілля простіше простого, то інші підходять до цього питання зі всією ретельністю й вивчають всі «за» та «проти».

Фактори, що впливають на вибір дати

Старт весільного сезону 2020 оголошується відкритим! Отже, чинників, які впливають на те, яку ж дату в результаті виберуть молодята, безліч. Ми ж розглянемо найпоширеніші.

●     Обставини. Часом дата весілля обирається, виходячи з наявних обставин. Це може бути як вагітність, так і вигідна пропозиція роботи в іншій країні. Які б не були у вас причини поспішити з церемонією, саме терміновість спонукатиме вас вибрати найбільш симпатичну та оптимальну з дат в найближчому майбутньому;

●     Особисті уподобання. Якщо поспішати з весіллям немає причин, можна обрати не лише сезон, місяць, але і день тижня. Нерідко вибір сезону молодята роблять суб'єктивно, залежно від того, як уявляють своє ідеальне весілля і яка пора року їм найбільше до душі. Можливо, при виборі дати майбутнє подружжя відштовхуються від дня знайомства або дати пропозиції руки та серця;

●     Дні, коли обраний вами РАГС проводить церемонії реєстрації шлюбу. Врахуйте, що далеко не всі РАГСи розписують щодня протягом всього тижня;

●     Фінанси. Традиційно найактивніший весільний сезон розпочинається з настанням літа і триває до тих пір, допоки не стане остаточно холодно і не дощитиме, тобто до кінця жовтня. Але пік кількості весіль щорічно припадає на вересень. З очевидних причин в цей період нарозхват як красиві дати, так і професійні підрядники та хороші ресторани. Все це, безумовно, стимулює великий попит і, відповідно, зростання цін. Якщо ви маєте намір заощадити, обирайте «низький» весільний сезон. Наприклад, травень, червень. Або ж проведіть ваше весілля в стилі «зимової казки». Розписатися можна не тільки в суботу, коли розписується більшість, а, наприклад, в п'ятницю або в інший будній день. Так вам обійдуться дешевше як послуги РАГСу, так і фотографа, флориста, візажиста;

●     Піст і календар вінчань. Якщо ви вирішили не тільки оформити стосунки в РАГСі, а й обвінчатися, вибір відповідних дат істотно звужується. Таким чином, в '20 році Вас не обвінчають в березні або в грудні. І провести церемонію вінчання протягом усього року не вдасться у вівторки, четверги та суботи;

●     Народні прикмети. Для деяких молодят та їхніх родин чимале значення мають народні прикмети. Так, наприклад, найбільш несприятливим місяцем для весілля називають січень; а квітень, навпаки, ідеально підійде для пар, які зійшлися на ґрунті справжніх щирих почуттів. Шлюб, оформлений в серпні, обіцяє бути міцним і пристрасним. А сімей, які зіграли весілля в жовтні, чекає розпад. Також існує думка, що у високосний рік, яким є '20, категорично не рекомендується вінчатися. Хоча, звичайно ж, ми самі вирішуємо, вірити чи не вірити подібним прогнозам. І немає ніякої статистики, як і наукових досліджень, щодо того, як вплинули високосні роки на щастя в родині й тривалість шлюбів. До речі, в Київській Русі високосний рік називали «роком наречених». І в цей період свататися могли батьки дівчат. Що цікаво, кількість шлюбів в такий рік зростала.

Про що повідають зірки?

Старт весільного сезону 2020 оголошується відкритим! Для тих, хто вирішив довірити свою долю небесним світилам, існує Місячний календар. На думку астрологів, найвдаліший період для одруження — зростання Місяця, а також дні перед молодим місяцем і повним місяцем. Якщо ж брати до уваги числа, які астрологи назвали несприятливими цього року, то це: 10, 11, 16, 17, 21, 26, 27.

Що говорить нумерологія?

Для того, щоб обрати найкращий місяць для весілля, нумерологи радять зупинити свій вибір на третьому, четвертому, шостому, дев'ятому і десятому місяцях після дня народження. Порахуйте найбільш вдалі місяці для нареченої та нареченого, а потім зіставте результати. Таким чином ви визначите той місяць, який стане для вас двох найкращим.

Кращі дати для одруження у 2020 році

Всі дати по-своєму гарні. А для молодят, які їх обрали для свого особливого дня, і поготів. Але існують дати, які красиво виглядають. Якщо ви в пошуку ефектної дати, в якій, наприклад, число 20 повторювалося б три рази, придивіться до 2 лютого, 20 березня, 4 квітня, 6 і 20 червня, 7 і 20 липня, 8 і 20 серпня, 9 і 20 вересня і так далі.

Все про 02.02.2020

Отже, якщо ви вирішили зіграти весілля другого лютого, то, згідно з прикметами, цей місяць віщує молодятам довге і щасливе життя. Чому дата Старт весільного сезону 2020 оголошується відкритим! 02.02.2020 така особлива? Та тому що в ній збігаються однакові числа дня і місяця. Крім того, тут ми бачимо рідкісне поєднання цифр — дата однаково читається з обох сторін! Така дата буде чудово виглядати на свідоцтві про шлюб. До того ж, друге лютого — це неділя, вихідний день. Якщо ви не плануєте розтягувати захід на два дні, то це відмінний варіант. Можна сказати, що молодятам в цей день сприяють самі зірки!

Якщо ми візьмемо дату, як радять нумерологи, і приведемо до одноцифрового числа, то в результаті отримаємо 8. Отже, заведено вважати, що вісімка — це «ділове» число. Може так статися, що з часом хтось із подружжя може почати жертвувати сім'єю заради кар'єри чи особистих успіхів і досягнень. Це має всі шанси стати значною загрозою сімейному щастю. Але, з іншого боку, попереджений — значить озброєний.

Що ж стосується Місячного календаря, то Місяць в цей день знаходиться в фазі Перша чверть, цей період сприятливий для різного роду починань, духовних пошуків, любові, зустрічей і спілкування. Якщо неприємності й трапляться, що досить малоймовірно, то будуть короткочасними та не заподіють особливо відчутної шкоди.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call