Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

7 аргументів на користь рослин у вашому офісі

Дата: 23.01.2020 Переглядів: 2166 Коментарі: 0
7 аргументів на користь рослин у вашому офісі

Офіні ролини сукулентиОзеленення офісу або житлової квартири покращує самопочуття людей. Для декорацій популярно використовувати рослини, які покращують настрій співробітників і підвищують комфортність робочого процесу. Серед них – квітучі спатіфілуми, вибухово-барвисті орхідеї та безкінечні варіації кактусів. Більшість людей витрачає основну частину свого дня саме на офіс. Замкнений простір із невеликою кількістю природного освітлення не сприяє гарному настрою і підсилює втому. Якщо купити рослини на роботу, ця проблема зменшується. Контакт із природою просто необхідний людям для результативної роботи і бадьорого настрою.

Не бійтесь – рослини не стануть джерелом зайвих турбот. Для офісів існують спеціальні види невибагливих і витривалих квітів, які не вимагають багато часу та уваги. Користь від рішення купити дерева в офіс набагато перевищує всі витрати на догляд за ними. Наступні аргументи на користь рослин на робочому місці переконають вас зайнятися озелененням.

1. Зменшують рівень стресу

Ще 2010 року австралійські вчені з Сіднея довели позитивний вплив рослин на психологічне здоров’я співробітників компаній. Вони з’ясували, що озеленення офісу знижує рівень стресу співробітників. Працівники, які знаходилися в оточенні зелених рослин, демонстрували зменшення тривожності та нервового напруження на 37%. Їхня схильність до депресії, гніву, агресії знизилася на 40% і більше. Головним плюсом озеленення виявилося те, як рослини впливають на втому. Зелений офіс допомагав знизити її на цілих 38%. Згідно з теорією кольорової психології, це закономірний вплив на організм людини. Зелений колір заспокоює людей і налаштовує їх на продуктивну роботу. Спробуйте прикрасити рецепшн маленьким кущиком лаванди. Її аромат розслаблює та бореться із головним болем. Для зняття офісного стресу також добре працюють яскравий фізаліс, невибаглива герань і сансев’єрія.

2. Підвищують продуктивність

У зелених офісах продуктивність праці на 15% вища, ніж у компаніях без живих рослин. На думку вчених Університету Ексетера, достатньо додатиОфісні ролини Фікус лише одну рослину на квадратний метр. Придбавши дерева в офіс, ви піклуєтеся про здатність до запам’ятовування та концентрації уваги співробітників. Для досягнення ефекту рослину має бути видно з-поза робочих столів. Найкраще використовувати горщики з розлогим хлорофітумом, мелісою та філодендроном.

3. Покращують здоров’я та відвідуваність

Скільки робочих днів на рік ваші співробітники пропускають у зв’язку із хворобами? Щоб вирішити питання безкінечних застуд, дослідники рекомендують купити рослини на роботу. Human Spaces у 2015 році вивчили більше 7000 офісних працівників у 16 країнах світу і визначили, що загальне самопочуття людей набагато краще, якщо на їхніх робочих місцях є рослини. У Норвегії вчені довели, що в зелених офісах рівень захворюваності, втоми, проблем із концентрацією та алергією нижче. Базилік, м’ята, алое і розмарин допоможуть позитивно вплинути на психоемоційний стан людей на роботі.

4. Роблять місце праці привабливим

Психологи давно помітили, що естетичне задоволення від красивих рослин у офісі значно підвищує рівень зацікавленості претендентів. Озеленення офісу такими ефектними рослинами, як бутія, монстера, заміокулькас, допоможе компанії здобути прихильність, довіру та увагу професіоналів, які бажають стати частиною робочого колективу.

5. Очищують повітря

Крім вуглекислого газу, багато які рослини очищують повітря від таких шкідливих речоваин, як бензол, трихлоретилен і формальдегід. Вперше вчені довели це в 80-х роках минулого століття. Відтоді вміст вказаних сполук у повітрі тільки зріс. Завдяки квітам, рослинам і деревам у офісі, співробітникам простіше дихати. У приміщеннях без кондиціонерів рослини знижують рівень вуглекислого газу на 10%, а в офісі з кондиціонером – на 25%. Прикрасити рецепшн, робочий стіл чи конференц-зал ви можете такими рослинами-фільтрами, як епіпремнум, фікус, спатифілум.

6. Допомагають знизити рівень шуму

Офісні рослини бамбукДля поглинання звуків розташуйте горщики з рослинами у кутках кімнати. Намагайтеся обирати великі горщики, коли купуєте дерева в офіс. Саме такі рослини найкраще борються із безкінечним відлунням офісних пліток і телефонних перемовин. Згідно з дослідженнями, найефективніше запобігають поширенню звуків хвойні дерева. В офісних умовах із них можна утримувати араукарію, кипарис і ялівець.

7. Розвивають креативність

Сучасний бізнес у будь-якій сфері потребує оригінального підходу до задач, високої швидкості прийняття нестандартних рішень і генерації новаторських ідей, завдяки яким компанія може досягнути успіху в боротьбі з конкурентами. Комфортні зелені офіси досягають цілей швидше та регулярніше. Людям у них вільніше дихається, легше відволіктися і звільнити голову від банальностей. Озеленення офісу може підвищити рівень креативності ваших співробітників на 15%. Для розвитку творчого потенціалу колективу обирайте рослини неординарних форм і забарвлень: бамбук, сукуленти, фіалки.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call