Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Друга зустріч закритого клубу бізнес - клієнтів «Украфлора»!

Дата: 05.02.2020 Переглядів: 2259 Коментарі: 0
Друга зустріч закритого клубу бізнес - клієнтів «Украфлора»!

17 лютого 2020 року, в конференц-залі Украфлора відбудеться друга зустріч закритого Клубу бізнес-клієнтів компанії Украфлора
Запрошений спікер зустрічі: Варя Амбросимова, керуюча відділом маркетингу голландської компанії DEKKER CHRYSANTEN!

Спікер живе і працює в Нідерландах, має величезний досвід роботи на аукціоні Royal FloraHolland, а також в інших профільних компаніях голландського декоративного сектору. Співпрацює з виробниками квітів і рослин, компаніями-експортерами, великими гуртово-роздрібними мережами не тільки в Росії, Україні, Білорусі, а й в усій Східній Європі. Активно взаємодіючи з відомими флористами, займаючись вивчанням, моніторингом та аналізом міжнародного квіткового ринку.

Варя Абросімова пропагандує і розвиває продажі, як хризантеми від Dekker Chrysanten, так і інших квітів «преміум» якості відповідно до вимог Східно-європейських покупців.

Теми презентації спікера:

• Тренди зеленого сектору в 2020 році. Три стилістичних напрямки: Inner Retreat, Blended Cultures, Street Savage. Тренди і їх вплив на продажі.
• 5 видів покупців в зеленому секторі, типологія і важелі впливу.
• Хризантеми з Голландії. Аукціон хризантем. Сегментація по 3 групам. Групи виробників хризантем в Голландії. Як ми робимо вибір? Порівняльний аналіз різних сортів хризантем. Роль хризантем на оптовому складі, в квітковому магазині, в букеті / композиції. Новинки. Dekker Chrysanten.
• Лізіантус з колекції Montana Lisianthus, Decorum Flowers and plants.
• Колекція гербер від Gerbera United. Асортиментна лінійка.

Для довідки: Dekker Chrysanten - один з провідних селекціонерів і виробників світового ринку, який вже понад 60 років займається виведенням нових сортів, форм і забарвлень популярнї серед покупців квітки - хризантеми. Штат компанії налічує більше 1200 співробітників. Фахівці Dekker Chrysanten беруть участь у всіх процесах виробництва: дослідженнях, селекції, вирощуванні свіжих хризантем, маркетинг і підтримка продажів готового продукту. Компанія володіє великими партнерськими зв'язками по всьому світу, потужною виробничо-технічною базою, володіє власними лабораторіями та тестовими теплицями, будучи, таким чином, інноваційним і креативним постачальником нових сортів.

 

Нагадаємо про те, як пройшло попереднє засідання Закритого клубу бізнес-клієнтів:

Лідер квіткового ринку України компанія "Украфлора" провела масштабну зустріч для клієнтів, в рамках якої компанія представила свій новий проект "Закритий клуб бізнес-клієнтів", вручила подарунки та надала гостям унікальну можливість послухати промову директора міжнародної торгівлі компанії Royal Flowers, Густаво Монтехо.

На зустріч, яка відбулася 30 жовтня 2019 року в конференц-залі компанії "Украфлора", прибули постійні клієнти і партнери "Украфлори", а в якості почесних спікерів виступили директор міжнародної торгівлі компанії Royal Flowers, Густаво Монтехо і директор компанії "Украфлора" Олена Вікторівна Сторчак.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call