Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Придбати квіти гуртом. Що важливо врахувати при величезних закупівлях для свого бізнесу?

Дата: 06.02.2020 Переглядів: 2364 Коментарі: 0
Придбати квіти гуртом. Що важливо врахувати при величезних закупівлях для свого бізнесу?

Відсоток націнки при продажу квітів стандартний, і в більшості випадків він становить близько 100-150 відсотків плюс до собівартості.

Однак такий високий дохід пов'язаний з певними ризиками, скидати з рахунків які в жодному разі не варто:

●     Квіти — це недовговічний товар, який має властивість швидко псуватися та втрачати свій зовнішній вигляд. Тому з кожним днем ​​кількість відбракування буде зростати. У націнку включаються, в тому числі, й пошкодження доставленої квітки, її обробка, зберігання та підтримання свіжості, а також списання квітів;

●     Квітковий бізнес багато в чому залежить від сезонності. Так, літо флористи називають мертвим сезоном. Ажіотаж починається восени та зростає по мірі наближення холодів. Пік продажів спостерігається в період з кінця грудня до другої половини березня.

Про що слід подумати, перш ніж зробити замовлення?

Купить цветы оптом. Что важно учесть при огромных закупках для своего бизнеса?Якщо ви тільки відкриваєте ваш квітковий бізнес, найбільш оптимальним буде зробити невелике, добре продумане замовлення. Фахівці рекомендують зупинити свій вибір на семи-восьми відтінках троянд, двох-трьох відтінках гвоздик, трьох-чотирьох відтінках хризантем. Ну і по одному виду тюльпанів і півоній. Звичайно ж, цю красу можна розбавити екзотикою: анемонами, ірисами, орхідеями, стреліцією тощо.

Якими б привабливими були гуртові ціни, оцінюйте свої обсяги продажів реалістично. Збільшувати асортимент варто лише в тому випадку, якщо ви впевнені в продажах. Однак же, за словами експертів, у святкові дні ви можете продати значно більше квітів, ніж в інші періоди. Так, максимальні продажі спостерігаються в День всіх закоханих, 8 березня, на Травневі свята. Великим попитом квіткові композиції користуються і 1 вересня. За цей час можна отримати такий же виторг, як за більшу частину року.

Квітковий бізнес, як ніякий інший, залежить від обраного вами місця продажів — воно повинно бути жвавим та залюдненим. Але також дуже велике значення має ваша цільова аудиторія. Зрозумійте, хто ваш клієнт і з якою метою він буде купувати квіти, в залежності від цього підбирайте товари та послуги. Так, відомо, що в основному квіти купують чоловіки і жінки, які входять у вікову категорію від вісімнадцяти до тридцяти п'яти років. Від них, за великим рахунком, і залежить дохід вашого квіткового бізнесу.

Традиційно живі квіти — це комплімент, знак уваги чоловіка представниці жіночої статі. Також люди купують квіти для того, щоб вітати зі святами та урочистими подіями. Ну і, звичайно, композиціями заведено прикрашати інтер'єр. Це можуть бути приватні оселі, офіси, кафе або банкетні зали.

До речі, останнім часом спостерігається зміна споживчих звичок: якщо раніше квіти купувалися виключно по святах, то нині їх все частіше купують без прив'язки до дати, а на знак уваги та приязні. 

Особливості транспортування 

Купить цветы оптом. Что важно учесть при огромных закупках для своего бизнеса?Найчастіше оптові та великі постачальники пропонують як квіти місцевих виробників, так і вирощені в Голландії, Колумбії, Еквадорі. Відрізняються як шляхи транспортування, так і зовнішній вигляд квітів.

Троянди з Голландії якісніші, аніж привезені з Південної Америки. Голландські квіти їдуть в нашу країну в фурах. Всю дорогу вони перебувають у мокрому стані, завдяки чому довше та краще зберігаються. Квіти з Південної Америки, навпаки, доставляються літаками в сухому вигляді, в картонних ящиках. Еквадорські троянди можуть похвалитися більшими голівками, проте коштують вони дешевше і мають менш презентабельний вигляд, аніж їхні голландські родичі.

Існують і більш екзотичні квіткові напрямки — це Ізраїль або Китай.

У квітах від місцевих виробників зазвичай більше пошкоджень, вони гірше зберігаються. Одначе такі квіти, зокрема троянди, користуються попитом у споживачів, оскільки вони мають більш інтенсивний аромат.

Специфіка роботи постачальників та особливості ціноутворення

Запорука успішної роботи у квітковому бізнесі — співпраця з надійним постачальником, який буде оперативно та своєчасно доставляти товар до вашого магазину.

Бізнесмен може співпрацювати й з декількома компаніями, які здійснюють постачання. Тут значення має розмір бізнесу, обсяги продажів і наявний асортимент. Чим більше квітів ви пропонуєте клієнтові, тим більше постачальників вам необхідно.

Постачальники можуть закуповувати товар безпосередньо у виробників, однак це досить рідкісна практика. Набагато частіше постачальники роблять свої закупівлі на аукціоні, який проходить в Нідерландах.

Попри те, що Голландія — це центр світової торгівлі квітами, далеко не всі вони були вирощені в цій країні. На голландські аукціони та виставки привозять квіти та розсаду з Кенії, Еквадору, Замбії та інших країн, які можуть похвалитися теплим кліматом і дешевшою робочою силою.

Особливість аукціону така, що посилений попит впливає на ціну — чим більше охочих придбати квіти, тим дорожчими вони стають.

На кінцеву вартість має вплив і спосіб транспортування. Якщо квіти надсилалися літаком або їхали по воді, їхня ціна зросте. Ось чому вартість одних і тих самих квітів у різний час може відрізнятися. І, природно, напередодні великих свят ціна квітів у закупівлі зростає в середньому на 20-25 відсотків.

Таким чином, чим дорожче квітка, тим вона цікавіша та унікальніша. Це так звана екзотика, яку привезли здалеку або виростили в спеціальних умовах. Наприклад, такою вважають чарівливу піоновидну троянду. Збільшує вартість квітки те, що вона продається поза сезоном свого цвітіння. Так, мускарі, бузок або анемони взимку обійдуться в чималу суму. І це зрозуміло, адже виростити й привезти такі квіти набагато складніше. Але, на щастя, бувають і приємні винятки.

При виборі постачальника зверніть увагу на наступні моменти:

●     Вазостійкість. Квіти, які врешті-решт будуть привезені вам, повинні зберігатися в умовах комфортної температури, без перепадів і протягів. Важливо, щоб їх доставляли при кімнатній температурі. Це дозволить квітам довше зберегти свій первісний вигляд і свіжість;

●     Розташування. Краще брати товар з баз, які розташовані ближче до магазину;

●     Вивчіть ринок. Зберіть інформацію про постачальників, проаналізуйте ціни. Зовсім не зайвим буде поцікавитися відгуками. Не спокушайтеся низькою вартістю при незадовільних відгуках. Поганий сервіс та недобросовісна робота постачальника, затримки постачань або їх раптове скасування вам абсолютно ні до чого.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call