Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

БЛОГ

Квіти до Дня Святого Валентина: класика або екзотика?

Дата: 07.02.2020 Переглядів: 1727 Коментарі: 0
Квіти до Дня Святого Валентина: класика або екзотика?

14 лютого закохані всього світу зізнаються одне одному у своїх почуттях, призначають побачення та дарують подарунки. Існує ще одна приємна традиція — підносити жінкам трояндові букети. І якщо дарувати з нагоди Дня народження великий букет троянд — це нетлінна класика, то чи так само притаманні букети до Дня Святого Валентина? У цьому питанні ми спробуємо розібратися в даній статті.

Історія свята

Квіти до Дня Святого Валентина: класика або екзотика?Єдиної версії походження цього свята на сьогодні немає. Зате є кілька цікавих гіпотез. Одна з них базується на легенді про владного та жорстокого римського імператора Клавдія II. Він був упевнений, що самотній чоловік, не обтяжений дружиною та дітьми, буде більш вірним своєму імператорові й країні в цілому, і більш самовіддано боротиметься на полі битви, оскільки йому нема чого втрачати. Тому Клавдій II заборонив своїм солдатам брати шлюб.

Разом із тим, святий Валентин, який був звичайнісіньким польовим лікарем і священником, щиро співчував закоханим, які не можуть бути разом. Тому він почав таємно, ховаючись у сутінках, поєднувати люблячі серця.

Однак про цю діяльність дізналася влада, і святий Валентин був кинутий до в'язниці, де він повинен був чекати на страту. Але саме в цій темниці священник зустрів своє кохання — ним стала донька наглядача прекрасна Юлія. Перш, ніж відправитися на страту, Валентин написав дівчині листа, в якому зізнався у своїх почуттях. Це послання він підписав не інакше, як «Твій Валентин». На жаль, Юлія прочитала лист, коли Валентин був уже мертвий. Це сталося 14 лютого 269 року. Але, згідно з легендою, саме так з'явилася традиція надсилати одне одному так звані «валентинки» — записочки зі словами любові.

Традиції різних країн світу

І, хоча, ми всі звикли до листівок у формі сердечок і червоних букетів, далеко не в усіх країнах свято Любові відзначають однаково.Квіти до Дня Святого Валентина: класика або екзотика?

●     У Польщі 14 лютого католики здійснюють паломництво до Познанської митрополії. Вважається, що саме там перебувають мощі святого Валентина, а також знаходиться його ікона, яка творить чудеса;

●     У Великобританії заведено складати й співати романтичні пісні, а в Уельсі взагалі одне одному вирізьблені з дерева ложки, прикрашені зображеннями сердець, замків і ключів. Також подейкують, у цей період птахи вирушають на пошуки своєї пари;

●     У Німеччині Валентина вважають покровителем не закоханих, а душевно недужих. Тому в каплицях проходить особливе богослужіння, а психіатричні лікарні прикрашаються червоними стрічками;

●     У Нідерландах представниця жіночої статі може першою запропонувати чоловікові пов'язати себе путами шлюбу. І якщо молодий чоловік відмовить, він зобов'язаний придбати дівчині шовкову сукню;

●     Французи у Валентинів день дарують білизну, солодощі, подорожі та всякі милі романтичні штучки;

●     В Італії 14 лютого взагалі називають «солодким днем». Нескладно здогадатися, що найголовнішими подарунками тут є цукерки, шоколадки, печиво та торти;

У США вітають не тільки коханих, але й усіх тих, кого люблять: батьків, друзів, братів та сестер, бабусь та дідусів, і навіть колег.

В більшості країн заведено дарувати квіти. І саме троянди вважаються найпопулярнішим і найпоширенішим подарунком. Виникненню цієї традиції ми зобов'язані шведському королю Карлу II: вважається, що саме він першим нагородив червону троянду почесним титулом символу вічної любові.

Величезний букет квітів

Квіти до Дня Святого Валентина: класика або екзотика?Одним з найбільш яскравих і виняткових подарунків в цей день стане букет квітів великого розміру. Як відомо, композиції з живих квітів створюють і підтримують романтичну, чуттєву атмосферу. Адже саме так відзначають День всіх закоханих багато пар. Це може бути смачна вечеря в ресторані або в домашніх умовах, при світлі свічок і під приємні звуки музики.

Одначе, купити букет троянд, який букет складатися з дев'яти та більше квіток, варто лише в тому випадку, якщо ви давно та близько знайомі, перебуваєте у стосунках або маєте намір зробити пропозицію руки ти серця. Якщо ви зі своєю дівчиною зустрічаєтеся нещодавно, такий вишуканий букет вона вважатиме за прояв зайвої наполегливості з вашого боку. І це може її відлякати.

Маленькі букети

Милі, чарівливі маленькі букетики продемонструють вашу симпатію, інтерес, тепле ставлення та зацікавленість. Букети-компліменти, композиції в чашці можна взяти з собою на побачення, особливо якщо ви прямуєте в кіно, театр або на природу. А якщо ви вирішите взяти приклад з американців і привітати не тільки кохану, але і всіх близьких людей, невеликий букет троянд на День святого Валентина пасуватиме якомога краще.

Чоловічий букет

У День всіх закоханих дами самі нерідко надсилають чоловікам послання, що розповідають про палке та нев'януще кохання. Чому б не відкинути стереотипи та не презентувати своєму обранцю квіти?

Надати букету чоловічий характер допоможуть протеї, антуріуми, амариліси та орхідеї. Але і від троянд, гвоздик, ірисів, хризантем і соняшників відмовлятися не варто. Головна відмінність чоловічого букета від жіночого полягає в його лаконічності та простоті. Добре, якщо стильна композиція витримана в темних тонах.

Якщо вам складно визначитися з подарунком, зупиніть свій вибір на квітковій композиції — це прекрасна класика, яка поєднала в собі все найкраще: ніжність і свіжість, легкість і витонченість, мрійливість і захват, розкіш та пристрасть. Рожевий букет буде актуальним в усі часи та підійде для найрізноманітніших приводів, адже квіти завжди говорять мовою любові.

Повязані статті

Коментарі

Написати коментар


control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call