Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Оптовим покупцям

Оптовим покупцям

Вы можете купить оптом
РОЗВИВАЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС З НАМИ
Наші переваги
  • 26 років на ринку України
  • Найширший асортимент декору, рослин і квітів від кращих світових виробників
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Кращі умови транспортування зрізаних квітів
  • Поставки два рази в тиждень
  • Пряма поставка квітів з Еквадору.
  • Понад 100 тисяч зрізаних квітів привозимо напряму
  • Закупівля зрізаних квітів напряму з аукціону (Кенії, Нідерландів, Франції, Данії і Бельгії)
  • Організація доставок квітів по Україні
 
 

УКРАФЛОРА - це можливість купити квіти оптом за низькими цінами. Ми запропонуємо тільки спеціальні умови по оптовим закупівель товарів. Тут Ви знайдете все необхідне: свіжі квіти, різноманітні букети під будь-який привід, декор для свята, товари для флористів. І все це можна купити оптом.

 

Якщо Ви шукаєте оптову базу квіток в Києві - то це точно про нас! Ми закуповуємо живі квіти оптом на спеціалізованих аукціонах Кенії, Голландії, Бельгії та Франції, що дозволяє нам надавати найвигідніші умови для оптових покупців сайту Украфлора ТМ.

 

Як Ви вже знаєте, тут можна замовити дійсно велику партію квітів і декору оптом для Вашого бізнесу. ми з задоволенням надішлемо прайс з актуальних наявністю і спеціальними цінами по Вашим бажанням. УКРАФЛОРА - це якісні товари та послуги. Ви точно захочете до нас повернутися, оскільки ми цінуємо кожного клієнта.

 

Купити троянди оптом в Києві, як, загалом, і інші квіти, дуже просто. Вибирайте відповідні в нашому каталозі, або залиште заявку на консультацію. Наш менеджер зателефонує Вам в зручний час і погодить всі деталі замовлення.

 

Відділ обслуговування бізнес-клієнтів Украфлора (Та оптова база квітів) знаходиться в поблизу метро Нивки, прямо в Виставковому Центрі Експоплаза. Якщо Ви ще не встигли побувати у нас, запрошуємо в гості! Ви побачите неймовірну кількість квітів і предметів декорув живу, не побоюючись, що приїде щось не те. Ви замовляєтесвіжі квіти оптом – ми привозимо саме їх, якщо замовляєте декоративні елементи оптом - приїдуть тільки товари найвищої якості. 

 

control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
control call
request call