Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Квітучі


Квітучі рослини – найцінніші у квітництві

Інтернет-магазин "Украфлора" пропонує великий асортимент рослин на будь-який смак і колір. У нас Ви можете підібрати різні варіанти, які підійдуть як для дому, так і офісу. Ми надаємо тільки якісну продукцію і прийнятні ціни. Наші рослини вирощуються в кращих розсадниках країни, тому висока якість ми Вам гарантуємо. До того ж ми надаємо чудові умови транспортування рослин, при процесі якого жоден листочок не поламати, а коренева система буде перебувати в сприятливих умовах.

Звертаємо Вашу увагу на таку групу рослин, як "Квітучі", що є однією з найширшою і цінною для квітництва. Деякі рослини з цієї групи не тільки утворюють квітки, але також ягоди і фрукти. Цвітіння рослин проходить в абсолютно різноманітні періоди в залежності від обраного виду. Деякі рослини цвітуть всього лише кілька днів, а інші види можуть радувати око до декількох місяців. Варто відзначити, що з великої різноманітності квітучих рослин існують такі, які називаються "одноденки", які пропадають відразу ж після першого цвітіння.

Квітучі рослини поділяють на кілька груп:

  • ті, які вимагають ретельного догляду, щоб в результаті отримати нетривале цвітіння, може навіть на періоді одного дня;
  • ті, які цвітуть тривалий час, які не потребують особливо догляду.

Наш Інтернет-магазин пропонує Вам масу варіантів рослин, серед яких Ви маєте можливість знайти тільки якісні та свіжі варіанти. Також на теренах нашого сайту Ви можете придбати необхідне добриво і отримати консультацію досвідчених фахівців.

Нижче хочемо представити Вам особливо популярні види квітучих рослин, які користуються надзвичайним попитом у споживачів, а саме:

  1. Антуріуми - популярна назва «вогняний язик» і «квітка фламінго», які вони отримали завдяки своїй яскравій структурі і неординарному цвітінню. Є вічнозеленими багаторічними полуепіфітними квітучими рослинами кімнатного виду.
  2. Бальзаміни - мають у своїй структурі прямостоячі стебла крихкого характеру, з якими необхідно звертатися дуже акуратно в силу того, що їх можна дуже швидко поламати. Є невибагливими у догляді, а за зовнішнім виглядом є кущовидним.
  3. Китайські гібіскуси - особливо популярний вид рослин, завдяки своєму екзотичному зовнішнім виглядом і вічнозеленого характеру. За зовнішнім виглядом є гіллястими чагарниками або деревами. Якщо зберігати ця рослина у великому горщику, то воно регулярно даватиме нові листя.

Крім запропонованих варіантів Ви можете знайти і інші не менш цікаві і якісні пропозиції. Переглянувши наш асортимент, Ви точно знайдете відповідний варіант.

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call