Підписка на букети
0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Квітучі


Гіацинт мікс в склі
199.00 грн
149.25 грн
Хризантема Firewo
69.00 грн
51.75 грн
Тіллансія мікс
59.00 грн
44.25 грн
Тіллансія Usneoides
149.00 грн
111.75 грн
Хризантема 3pp
79.00 грн
59.25 грн
Гузмания Минор
119.00 грн
89.25 грн
Гибискус микс
249.00 грн
186.75 грн
Гиацинт микс 3 рр
59.00 грн
44.25 грн
Каланхоэ в декоре
139.00 грн
104.25 грн
Каланхоэ микс
49.00 грн
36.75 грн

Квітучі рослини – найцінніші у квітництві

Інтернет-магазин "Украфлора" пропонує великий асортимент рослин на будь-який смак і колір. У нас Ви можете підібрати різні варіанти, які підійдуть як для дому, так і офісу. Ми надаємо тільки якісну продукцію і прийнятні ціни. Наші рослини вирощуються в кращих розсадниках країни, тому висока якість ми Вам гарантуємо. До того ж ми надаємо чудові умови транспортування рослин, при процесі якого жоден листочок не поламати, а коренева система буде перебувати в сприятливих умовах.

Звертаємо Вашу увагу на таку групу рослин, як "Квітучі", що є однією з найширшою і цінною для квітництва. Деякі рослини з цієї групи не тільки утворюють квітки, але також ягоди і фрукти. Цвітіння рослин проходить в абсолютно різноманітні періоди в залежності від обраного виду. Деякі рослини цвітуть всього лише кілька днів, а інші види можуть радувати око до декількох місяців. Варто відзначити, що з великої різноманітності квітучих рослин існують такі, які називаються "одноденки", які пропадають відразу ж після першого цвітіння.

Квітучі рослини поділяють на кілька груп:

  • ті, які вимагають ретельного догляду, щоб в результаті отримати нетривале цвітіння, може навіть на періоді одного дня;
  • ті, які цвітуть тривалий час, які не потребують особливо догляду.

Наш Інтернет-магазин пропонує Вам масу варіантів рослин, серед яких Ви маєте можливість знайти тільки якісні та свіжі варіанти. Також на теренах нашого сайту Ви можете придбати необхідне добриво і отримати консультацію досвідчених фахівців.

Нижче хочемо представити Вам особливо популярні види квітучих рослин, які користуються надзвичайним попитом у споживачів, а саме:

  1. Антуріуми - популярна назва «вогняний язик» і «квітка фламінго», які вони отримали завдяки своїй яскравій структурі і неординарному цвітінню. Є вічнозеленими багаторічними полуепіфітними квітучими рослинами кімнатного виду.
  2. Бальзаміни - мають у своїй структурі прямостоячі стебла крихкого характеру, з якими необхідно звертатися дуже акуратно в силу того, що їх можна дуже швидко поламати. Є невибагливими у догляді, а за зовнішнім виглядом є кущовидним.
  3. Китайські гібіскуси - особливо популярний вид рослин, завдяки своєму екзотичному зовнішнім виглядом і вічнозеленого характеру. За зовнішнім виглядом є гіллястими чагарниками або деревами. Якщо зберігати ця рослина у великому горщику, то воно регулярно даватиме нові листя.

Крім запропонованих варіантів Ви можете знайти і інші не менш цікаві і якісні пропозиції. Переглянувши наш асортимент, Ви точно знайдете відповідний варіант.

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call