0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Хризантема


Хризантема в горщику

Коли нашим дорогим покупцям не вистачає сонця, вони заходять в магазин компанії Украфлора, щоб серед величезного розмаїття кольорів, купити свою «квітку сонця» - свою хризантему. Ця рослина може бути як однорічною, так і багаторічною. Відносячись до сімейства «айстрових», хризантема в горщику налічує майже 30 видів. У нашому каталозі представлені не всі її види, а лише ті, що користуються стабільним попитом у наших покупців. З'явившись в Китаї, «сонячна квітка» змогла підкорити весь світ своєю багатоликість, невибагливістю і щирою красою.

Хризантема і її система

Ми рекомендуємо купувати кімнатну хризантему, щоб декорувати свій будинок, подарувати яскравий живий подарунок коханій людині, підняти настрій собі і оточуючим. Подарувати хризантему в горщику близьким - значить, привабити в їх життя сонячне світло. Кімнатні хризантеми в горщику, куплені в нашому магазині, це:

 • невисокі компактні кущі;
 • це рослини з поверхневою розгалуженою кореневою системою;
 • це квіти, з смарагдовим листям зазубреної форми;
 • ця рослина, з квітами, зібраними в «розетку» густих суцвіть.

Хризантема в горщику - це проста квітка для кімнатного утримання. Вона не примхлива, і володіє міцним «здоров'ям». Тому, абсолютно не важливо хто саме захоче купити хризантеми в горщиках: будь-яка людина зможе з нею легко «подружитися».

Наш магазин пропонує такі кімнатні хризантеми, які не тільки порадують своїх майбутніх господарів, але і зможуть подарувати їм естетичну радість. Кімнатні квіти хризантеми, розміщені на підвіконні, будуть в негоду навіювати приємні спогади про літо. Вирішивши купити цю рослину, Ви робите практично і вигідно, так як:

 • хризантема в горщику служить оригінальним подарунком;
 • вона не вимагає кропіткого догляду;
 • квіти відмінно впишуться в будь-який інтер'єр, не порушивши його.

Купивши цю рослину за каталогом компанії Украфлора, Ви можете не сумніватися: квітка буде абсолютно здоровою і життєздатною.

Ціновий акцент в квітковому асортименті

У нашому магазині легко купити кімнатні хризантеми різної кольорової палітри, висоти і діаметра. Каталог рослин постійно поповнюється, тому кожен клієнт може підібрати саме ту квітку, що йому необхідна. Ціна хризантеми кімнатної доступна всім нашим покупцям, без винятку.

Наш інтернет - магазин пропонує купити рослина різних параметрів: діаметром горщика від 6 - до 50 см.

Зайшовши в розділ «Супутні товари», Ви можете придбати спеціальний живильний ґрунт і всі необхідні добрива, щоб куплена у нас хризантема в горщику росла здоровою і міцною.

Догляд за хризантемою

Догляд за «сонячною квіткою» зовсім не складний. Турботи про хризантеми не вимагають багато вільного часу, спеціальних знань і навичок садівництва. Хризантема в горщику, вже з першого дня знайомства, відповість Вам взаємністю, і буде радувати око своїм оптимізмом. Домашній догляд за квіткою вимагає виконання основних вимог щодо утримання, таких як:

 • тепловий режим (влітку до +23, навесні і восени від +15 до +18, взимку від +3 до +8);
 • освітленість не яскрава, світло розсіяне;
 • обов'язкове розміщення влітку на відкритому повітрі;
 • постійне прищеплення і обрізка;
 • полив рясний (не менше двох разів на тиждень);
 • не потребує сильного зволоження повітря.

Хризантеми доставляємо в Києві і по всій Україні

Хризантема прибуде до Вас точно в строк, за вказаною адресою. Оплатити можна готівкою і картою. Купівля можлива гуртом і в роздріб. Доставка по області узгоджується з менеджером окремо.

Читати даліЗгорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call