0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Спатифіллум


Спатифіллум купити в інтернет-магазині Украфлора

Серед запашного асортименту нашого інтернет-магазину, спатифіллум займає особливе місце. Багато покупців відвідують нас, щоб придбати собі цю чарівну квітку. З давніх-давен вважається, що спатифіллум здатний врятувати від самотності, подарувавши жінці доленосну зустріч. Тому рослина має неофіційну назву - «Квітка жіночого щастя». Завдяки наявності ніжного білого оцвітини, рослина отримала ще й другу назву - «Біле вітрило». Спатифіллум купити хочуть і багато чоловіків (батьки, брати) в подарунок своїм дочкам і сестрам.

Кімнатна квітка спатифіллум, представлена в каталозі нашого магазину, підкорить Вас своєю красою і досконалістю. Вона буде ідеальним подарунком від матері - доньці, від сестри - сестрі. Спатифіллум - це квітка, яку часто купують наші покупниці в подарунок самі собі, в надії знайти щастя і сім'ю. Кімнатні рослини спатифіллум можуть похвалитися:

 • величезним розмірним діапазоном (величина листя різних видів коливається від 20 см. - до 1 м.);
 • наявністю карликових і гігантських видів;
 • суцвіттями, розташованими на довгій квітконіжці, обрамленими білим (або ніжно - зеленим) оцвіттям листової форми.

Кімнатна рослина спатифвллум Ви можете купити в компанії Украфлора, в будь-який зручний для себе період, незалежно від пори року і свят.

Спатифіллум - кращий подарунок

Рослина, зване «Жіноча квітка» стала настільки популярною, що її легко зустріти в безлічі помешкань. Спатифіллум в інтернет-магазині нерідко купують, як гарну дизайнерську квітку, здатну відмінно вписатись в будь-який інтер'єр, і прикрасити його. Наші клієнти знають, що купити онлайн в магазині Украфлора - значить отримати:

 • відмінний подарунок за невеликі гроші;
 • рослину, яка виросте і збільшиться у вартості;
 • живу прикрасу будинку;
 • надійний амулет в любовних справах.

При контактуванні зі спатифілумом слід дотримуватися однієї важливої умови: рослина має отруйний сік, що викликає шкірні висипи різного ступеня тяжкості. Тому, після взаємодії з квіткою, слід ретельно мити руки.

Спатифіллум: асортимент від Украфлори

Купити квітка спатифіллум онлайн в нашому магазині швидко і просто. Асортимент компанії Украфлора регулярно оновлюється, тому наші покупці можуть вибрати для себе найбільш підходящу рослину. Всі квіти відрізняються різноманітністю палітри, висотою і діаметром горщиків. Спатифіллум купити через наш сайт - значить отримати широкий вибір і заощадити гроші. Параметри продаваних нами рослин різні:

 • висота від 15 - до 160 см .;
 • діаметр горщика від 7 - до 37 см.

Зайшовши в розділ спатифиллум купити онлайн «Супутні товари», Ви можете придбати, разом з вподобаним рослиною, спеціальний живильний ґрунт і всі необхідні добрива.

Простий догляд за спатіфіллумом

Спатіфіллуму не потрібно складний домашній догляд. За рослиною, купленою в нашому магазині, зможе доглядати будь-яка людина, якщо попередньо ознайомилась з правилами її утримання. Догляд за квіткою складається наступних пунктів:

 • дотримання температурного режиму (влітку + 23, взимку + 15);
 • підвищена вологість (обприскувати три рази в день);
 • очищення листя від пилу;
 • не яскрава освітленість (не переносить пряме сонце);
 • полив відстояною водою за принципом «золотої середини».

Доставка від Украфлори

«Жіноче щастя» приїде до Вас точно в строк, за будь-якою вказаною адресою в Києві і області. Доставка проводиться нашими кур'єрами. Оплата можлива будь-яким зручним способом. Квіти спатифіллум купити через такий магазин, як Украфлора, на думку наших постійних клієнтів, це завжди вигідно, зручно і приємно.

Читати даліЗгорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call