0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Цимбідіум


Орхідея Цимбідіум: різноманітність відтінків

Орхідея Цимбідіум є епіфітом, тобто рослиною, що живе на стовбурах і кронах дерев. Даний вид кімнатних квітів відомий великою продовгуватими листям і розкішними суцвіттями. При виборі рослини для будинку слід віддавати перевагу варіантам, які підходять за кольором і відповідають особистому смаку власника. На Україні Цимбидиум можна придбати в інтернет-магазині «Украфлора».

Вибір Цимбідіуму домашнього

У нашому онлайн-каталозі представлений великий асортимент орхідей. Клієнти можуть вибрати квітка різних відтінків:

  • жовтого;
  • рожевого;
  • білого.

Ціна на орхідею Цимбидиум залежить від її виду, кількості стовбурів в горщику.

Купити Цимбідіум: особливості догляду

Квітка орхідея Цимбідіум потребує певних умов, при яких він буде добре рости і цвісти. Даний вид відрізняється вимогливістю до рівня освітлення. Взимку рослині необхідно більше світла, ніж влітку. У теплу пору року рекомендується стежити за станом листя і не допускати попадання прямих сонячних променів.

Орхідея Цимбідіум добре відчуває себе в горщику з пластика, глини. Її слід часто і регулярно поливати в період активного росту. Рясний полив не може нашкодити рослині, так як в природі воно росте саме в тропічному кліматі. У період спокою рекомендується зменшити полив, замінивши його обприскуванням і зволоженням повітря.

Утримання Цимбідіуму вимагає забезпечення певного температурного режиму. Різниця між денною та нічною температурами повинна бути в межах 8-10 градусів. За рахунок цього рослина починає цвісти. Цимбідіум вимагає досить низьких температурних умов, тому багато недосвідчених квітникарів відмовлялися від неї. Однак поява гібридів спростило даний момент догляду. Однак дотримання температурного режиму - основа підтримки квітки в чудовому стані.

При виборі грунту рекомендується віддавати перевагу готовим грунтам, які можна купити в магазинах. При покупці слід уточнити, для якого сорту орхідей призначений продукт. Різних видів орхідей підходить різний рівень кислотності і корисних речовин. Зазвичай для Цимбідіум до складу грунту включають:

  • сушені корені папороті;
  • соснову кору;
  • живий мох сфагнум.

Звичайна земля орхідей не підходить - почнеться загнивання коренів через відсутність необхідної аерації. Надходження повітря до коріння зменшує рівень вологості грунту і знижує ймовірність появи грибка або цвілі.

Рослина регулярно підгодовують - 1-2 рази за вегетаційний сезон, на початку і наприкінці періоду. У магазинах можна знайти спеціальні добрива для орхідей. В крайньому випадку можна розвести універсальне добриво так, щоб доза була в два рази менше зазначеної на упаковці. Підживлення додають в процесі поливу. Перед зимовим періодом слід знизити кількість азотних добрив.

Співпраця з «Украфлора»

Інтернет-магазин «Украфлора» пропонує купити орхідею Цимбидиум. Квітка представлена в широкому ціновому діапазоні. Клієнтам пропонуються різні способи оплати та доставки. Вибрати відповідний можна безпосередньо під час оформлення замовлення. Для зворотного зв'язку слід заповнити поля контактної інформації. При виникненні проблем з оформленням замовлення або вибором продукції, можна зателефонувати нашому менеджеру-консультанту. Фахівець допоможе вирішити будь-яке питання і розповість про умови утримання квітки. Замовте орхідею Цимбидиум вже сьогодні, щоб прикрасити улюблений будинок чудовою рослиною!

Читати даліЗгорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call