Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Добрива та грунт


Купити грунт і добрива для рослин

В інтернет-магазині «Украфлора» Ви можете купити кімнатні і вуличні рослини в широкому асортименті. Також ми пропонуємо спеціальний купити грунт для рослин і добрива, які допоможуть Вам прищепити, виростити рослину і забезпечити їй належний догляд.

Серед різновидів добрив розрізняють:

  • добрива мінерального типу, які складаються з однієї або декількох природних солей або солей, вироблених на синтетичній основі;
  • добрива органічного типу, по типу гною, рогових тирси, а також кров'яний борошна;
  • комбіновані добрива мінерально-органічного характеру.

Кожна рослина вимагає спеціального догляду в зв'язку зі своїми індивідуальними характеристиками і умовами, при яких вона може нормально функціонувати. Від того, наскільки вірно Ви організуєте догляд, буде залежати загальний стан рослини. Тому при покупці грунту або спеціальних добрив вибирайте тільки ті види, які підходять саме Вашій рослині, так як використовуючи, наприклад, садовий грунт для добрив рослин екзотичного типу Ви зможете просто їх нищити.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий асортимент добрив і різних грунтів, під будь-який вид рослинності. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі, то Ви завжди можете звернутися до наших кваліфікованих менеджерів, які з радістю нададуть Вам вичерпну консультацію. Варто відзначити, що по догляду за декоративними рослинами слід враховувати деякі фактори, а саме:

  • буде більш корисно для рослини його не догодовування, ніж перегодувати, так як не кожна рослина зможе впоратися з надлишком мінеральних або органічних речовин, що призведе до небажаних наслідків, процес добрива підходить тільки здоровим рослинам, коли відбувається процес зростання або цвітіння;
  • не слід удобрювати рослини, які ще не окоренной, а також хворих на різні природні захворювання;
  • добриво рослин не можна проводити в період зупинки зростання або спокою (кінець літа-осінь);
  • в тому випадку, якщо земля суха, то даючи добриво своєму рослині, його коріння можуть отримати хімічний опік, тому перед тим, як проводити цей процес, зробіть хороший полив.

Деякі рослини можуть підгодовуватися не за рахунок кореневого підживлення, а через листя і стебла за допомогою поживних речовин. В даному випадку Вам необхідно купити спеціальний розчин наносити пульверизатором на листя і стебла ввечері або в дні, з підвищеною хмарністю. Але слід зазначити, що даний спосіб не виключає підкореневу підгодівлю, а тільки служить допоміжним способом.

На просторах нашого сайту Ви знайдете для себе все по догляду за рослинами, багато видів квітів, а також іншу цікаву продукцію за дуже приємними цінами в Україні.

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call
request call