Безкоштовно по Україні

ru|ua
0 800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

Саджанці


Саджанці квітів і рослин

Багатьом з нас відомо, що кількість врожаю, отриманого з плодових дерев і кущів, залежить від агротехніки, сортів, а також від того, чи була холодною зима тощо. У цій формулі є ще одна важлива складова частина - якість саджанців. Саджанці в Украфлорі завжди здорові, вони дозволяють отримати екологічно чистий урожай.

Як вибрати якісні саджанці

Приживлюваність саджанців, як правило, залежить від їх віку, а також від створених при посадці умов. Чим «молодше» саджанець, тим швидше він зможе пристосуватися до умов вашої ділянки, швидше пустить коріння і почне активно зростати.

Зазвичай висота однорічного саджанця плодових дерев варіюється від 80 до 100 сантиметрів. Бруньки на рослинах повинні бути великими, якщо вони пошкоджені - варто пошукати інший саджанець, так як це може свідчити про хвороби або наявність шкідників. Коріння саджанців повинні бути свіжими і зволоженими, чим менше постраждало рослина під час викопування, тим швидше вона приживеться. Важливе значення має стан кори - вона не повинна бути сухою і нежиттєздатною. Обов'язково враховуйте кожну дрібницю при виборі рослин, оскільки від цього буде залежати плодоносність пагонів. Купити саджанці в Украфлорі - це простий спосіб забезпечити себе життєздатними рослинами, які будуть приносити здоровий урожай багато років.

Догляд за саджанцями

Правильно і вчасно посаджені рослини вкорінюються і стрімко починають рости. У перший час необхідно уважно спостерігати за їх розвитком і своєчасно виправляти недоліки. Зверніть увагу на те, щоб саджанець НЕ терся об кілочок, а підв'язувальний матеріал не врізався в кору дерева. Пошкодження кори і гілок для молодих рослин дуже небезпечно. Не допускайте появи порослі від коренів, так як вона може послабити саджанець, відбираючи в нього поживні речовини. Ділянка під саджанці повинна бути з пухким грунтом і чистою від бур'янів. Молодим рослинам може бути завдано шкоди гусінню, а також іншими шкідниками. Саме тому слід регулярно оглядати саджанці. При масовому зараженні рослин застосовуйте хімічні засоби боротьби з ними.

Купити саджанці в Києві

Придбати саджанці рослин і квітів можна в нашому інтернет-магазині. Менеджери компанії Украфлора дадуть відповідь на всі ваші запитання і розкажуть про тонкощі догляду за кожною рослиною. При цьому ціни на саджанці цілком помірковані і відповідають якості. Звертайтеся, ми завжди раді вам допомогти!

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтне благоустрій.
Вид робіт:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Вашу поштову скриньку:
Інформація для магазину:
control call