Підписка на букети
0800 3300 88

(Безкоштовно по Україні)

0

Саджанці


Ежевика Thornless Evergreen
119.00 грн
89.25 грн
Ежевика Black Satin
119.00 грн
89.25 грн
Яблоня Red Sentinel
249.00 грн
186.75 грн
Яблоня John Downie
249.00 грн
186.75 грн
Голубика
169.00 грн
126.75 грн
Голубика
39.00 грн
29.25 грн

Саджанці квітів і рослин

Багатьом з нас відомо, що кількість врожаю, отриманого з плодових дерев і кущів, залежить від агротехніки, сортів, а також від того, чи була холодною зима тощо. У цій формулі є ще одна важлива складова частина - якість саджанців. Саджанці в Украфлорі завжди здорові, вони дозволяють отримати екологічно чистий урожай.

Як вибрати якісні саджанці

Приживлюваність саджанців, як правило, залежить від їх віку, а також від створених при посадці умов. Чим «молодше» саджанець, тим швидше він зможе пристосуватися до умов вашої ділянки, швидше пустить коріння і почне активно зростати.

Зазвичай висота однорічного саджанця плодових дерев варіюється від 80 до 100 сантиметрів. Бруньки на рослинах повинні бути великими, якщо вони пошкоджені - варто пошукати інший саджанець, так як це може свідчити про хвороби або наявність шкідників. Коріння саджанців повинні бути свіжими і зволоженими, чим менше постраждало рослина під час викопування, тим швидше вона приживеться. Важливе значення має стан кори - вона не повинна бути сухою і нежиттєздатною. Обов'язково враховуйте кожну дрібницю при виборі рослин, оскільки від цього буде залежати плодоносність пагонів. Купити саджанці в Украфлорі - це простий спосіб забезпечити себе життєздатними рослинами, які будуть приносити здоровий урожай багато років.

Догляд за саджанцями

Правильно і вчасно посаджені рослини вкорінюються і стрімко починають рости. У перший час необхідно уважно спостерігати за їх розвитком і своєчасно виправляти недоліки. Зверніть увагу на те, щоб саджанець НЕ терся об кілочок, а підв'язувальний матеріал не врізався в кору дерева. Пошкодження кори і гілок для молодих рослин дуже небезпечно. Не допускайте появи порослі від коренів, так як вона може послабити саджанець, відбираючи в нього поживні речовини. Ділянка під саджанці повинна бути з пухким грунтом і чистою від бур'янів. Молодим рослинам може бути завдано шкоди гусінню, а також іншими шкідниками. Саме тому слід регулярно оглядати саджанці. При масовому зараженні рослин застосовуйте хімічні засоби боротьби з ними.

Купити саджанці в Києві

Придбати саджанці рослин і квітів можна в нашому інтернет-магазині. Менеджери компанії Украфлора дадуть відповідь на всі ваші запитання і розкажуть про тонкощі догляду за кожною рослиною. При цьому ціни на саджанці цілком помірковані і відповідають якості. Звертайтеся, ми завжди раді вам допомогти!

Читати далі Згорнути текст
control call
control call
Заявка на ландшафтное благоустройство.
Вид работ:
control call
Товару немає в наявності, проте ви маєте можливість додати його
до списку очікування.
Як тільки товар з`явиться у продажу, на вашу почтову скриньку надійде повідомлення.
Ваш почтовый ящик:
Информация для магазина:
control call
request call